Wgranie TCP/IP WIN98

Witam, chciałbym podpiąć modem z Chello do win98, ale aby to zrobić muszę dograć protokół TCP/IP, system prosi o włożenie płyty CD.

W tym laptopie niestety napęd optyczny nie działa, mogę podać mu te sterowniki dyskietką lub pendrivem?

Aktualnie nie mam płyty z tym Windowsem pod ręką (WIN legalny), czy ma może ktoś możliwość podesłanie mi tych sterowników?

W tej Toshibie mam też ‘wgrane’ już coś co wyświetla się w Konfiguracji sieci jako:

Protokół TCP/IP -> Toshiba Fast Ethernet LAN adapter

Ale gdy w nim ustawie “Automatycznie uzyskaj adres IP” nic się nie dzieje, a po podpięciu router internet powinien już działać

Dodano:

Znalazłem płytę, ale nie ma tam katalogu drivers.

Dodano:

screenhunter1mg0.th.jpg

screenhunter2yl5.th.jpg

screenhunter3yn8.th.jpg

screenhunter4wl6.th.jpg

screenhunter5bb4.th.jpg

MOżesz podać dyskietka lub pendrivem. Pliki (nie sterowniki) są w instalce windowsa w plikach CAB. Trzeba by je namierzyć, poleceniem expand pobrać, przerzucić na pena i ławowac w drugi komp. Trocjhę tego by było więc lepiej na dwa kompy na raz pracować…

Screeny które pokazujesz nie są z płyty instalacyjnej windowsa (może to jakiś recovery bo jakiś plik gho jest - norton ghosta pewnie)

Innej płyty nie mam :-/

I tak ten windows się posypał, chyba pujdę z nim do jakiegoś serwisu żeby mi wgrali system :wink:

Bo inwestować w nowy CD już mi się nie opłaca (lapek ma już 7lat)

Jeżeli to płyta rzeczywiście recovery od tego lapcoka a Win 98 jest zainstalowany to raczej bym na dysku twarym szukał … (może byc że w recovery jest zaszyta i instalka Win98 zwłaszcza że zajmuje niewiele)

Po co Ci mają wgrywac system skoro masz już i to legalny jak podobno piszesz… wystarczy że przez USB napęd podłączą CD, włożą płytę z Win98 i odpowienie pliki przy instalacji tego modemu system sobie z płyty pociągnie…

http://www.le.ac.uk/cc/dsss/docs/w95ip.shtml

System się już sypie ze starości :smiley: Brak formatu od 5lat, niech mi w serwisie wgrają z tej recovery :wink: