Wgrywanie danych na iPhona. Pytanie!

Witam serdecznie! Chciałbym sie was zapytac czy wgrywanie aplikacji i odtwarzaniu, odpalaniu ich na iPhone jest jakis problem? Słyszałem ze iphone mają jakies kody poblokowane ze mozna aplikacje pobrac tylko z strony Apple!? [odpłatnie] Prawda to!? Czy poprostu ma sie kabel USB podłącza iPhone do komputera wrzuca na iPhone [kompatbilne] motywy tapety filmy muzyke itp… i wszystko działą bez problemu? Bo kolega kupił iPod Touch to samo tylko ze bez modułu telefonu,brak aparatu i innych, i on niby musiał łamac jakies kody cuda niewidy, zeby wgrac swoje aplikacje. Zna sie ktos na tym jest jakas osoba ktora posiada iPhona i moze potwierdzic moje obawy lub je obalić? Czekam na wasze sugestie.

PS: Czyli problem jest wrzuceniem aplikacji na telefon przez kabel USB, czy problemu z wrzuceniem swoich aplikacji przez USB nie ma tylko są problemy z odpaleniem motywu itp…

To jak ściąganie simlocka z telefonu Ziphone, ijailbreak.com/ etc

Aplikacje aktualnie pobierasz z serwerów za darmo musisz jedynie dodać źródło do installera i jest to darmowe, za jakiś czas pojawi sie soft w wersji 2.0 i tam będzie można kupować aplikacje ale jak na razie jest masa fajnych darmowych :slight_smile:

Masz kabel USB i przez niego ładujesz Iphona oraz wgrywasz muze czy filmy, możesz także wgrać przez SSH oraz przegrywać wszystko to co zechcesz ze swojego telefonu. Lecz jak już zapewne będziesz miał Iphona to będziesz wszystko ssał z neta jak ja :slight_smile:

Kupując Iphone dostajesz cegłę, ale dzięki specjalnym programom możesz wgrać “installera.app” który pozwala na wgrywanie gier aplikacji komunikatora GG, emulatora GBA,NESA,PSX. i Wiele innych pożytecznych aplikacji.

Sam posiadam Itoucha 8Gb i jak na razie jedynie mam problemy są ze skórkami zapewne aplikacja nie ma praw zaspiu do folderu.

Teraz tak jeszcze doczytałem ze Iphony mają kod wewnetrzny Jailbreak. to własnie ten kod blokuje wgrywanie aplikacji tak…?

a z takiej aukcji http://www.allegro.pl/item350486415_now … _3gen.html

delkaruje sie ze telefon jest nowy itp… wersja softu ble ble i telefon nie posiada SIMLOCKA czyli to ze nie posiada simlocka to nie znaczy ze ma sciagniety kod wewnetrzny? tak? jak tak to troche cienko jest #-o