Wgrywanie gier java na telefon

Sciągnąłem grę java na kompa, żeby sobie później wgrać na kom. Na stronie skąd ściągałem znalazłem opis:

ljuhtb1jjrlxyzv6m.jpg

  1. Czy mogę ściągnąć te pliki na nokię przez wap a nie kabelek

  2. Jeżeli tak to w telefonie zapiszą się mi dwa pliki czy jeden jako gra, bo jeżeli bym sciągał przez kabel to też te 2 pliki?

  3. Czy istnieje możliwość zeby te pliki wstawić na serwer jako jeden i żeby od razu był odczytywany jako gra?

  1. można ale to się nie opłaca, zapłacisz smsem (najczęściej 10zł + VAT) + koszt ściągnięcia z WAPu

  2. na komórke wgrywa się tylko plik *.jar (choć żeby wgrać potrzebny jest i *.jad) i na komórce nie będzie ani jar’a ani jad’a tylko nazwa gry

  3. to niemożliwe i bezsensowne

Złączono Posta : 16.02.2006 (Czw) 21:10

Poza tym jaką masz komórkę? To ci więcej podpowiem.

Jak najbardziej możliwe i sensowne jeśli ktoś nie ma kabli,bt i irdy.

Wystarczy wejść na http://gsm.elektroda.net/upload/ i załadować plik .jar

NIe chodzi mi o kupno gry, tylko o przeslanie plików z serwera(komp) do telefonu przez wap- robię tak z tapetami.

I dalej właśnie się pytam, czy jak wstawie te pliki na serwer i ściągnę to w telefonie zapiszą sie jako dwa osobne czy jako jeden(ale to chyba nie możliwe bo dwoch jednocześnie nie ściśgnę).

Na screenie jest napisane, że na nokię trzeba wgrać dwa pliki.

Czyli mam rozumieć, że najpierw wgrywam plik *.jad a potem *.jar?

Mam Nokie 3510i

******

Czy istnieje mozliwosc sknocenia softu w telefonie przez takie kombinacje(na stronie napisali, ze istnieje ryzyko)?

Jeśli ktoś rozumie o co mi chodzi to proszę napisać instrukcje :smiley:

Wgrywasz tylko plik jar i program sam wgrywa ci drugi, albo na odwrót.

Przecież mowię, że nie mam kabla więc nie posługuję się żadnym programem. :?

Złączono Posta : 18.02.2006 (Sob) 19:05

Wgrałem grę na własną rękę. Z pierwsza grą zrobiłem tak: wrzuciłem na serwer oba pliki i najpierw przez tel pobrałem plik *.jad(ten mniej ważący)- był komunikat o załadowaniu aplikacji, nacisnąłem ok a potem wywaliło, że nie znaleziono strony. Następnie wgrałem plik *.jar i wtedy już mogłem grać.

Druga gra. Tym razem wrzuciłem na serwer tylko plik *.jar i pobrałem. W tym przypadku miałem zwiechę telefonu- kiedy wyświetlił sie komunikat, że pobrano aplikację i czy otworzyć go teraz wziąłem wróć. Wtedy nastąpił zwis bo cały czas trwało ładowanie tak jakby się plik znowu pobierał. Wyłączyłem telefon i znowu włączyłem. Póki co działa dobrze.