Wgrywanie plików na serwer więkrzych niż 2 MB przez gości

Witam. Mam skrypt do uploadowania plików przez gości. można go pobrać klikając na ten link: http://forum.phpmax.info/download.php?id=8

Mam z nim następujący problem. Gdy prubujęwgrać plik większy niż 2 MB to nic się nie dzieje. Czy można to naprawić???

jesteś pewien, że nie możesz wgrać pliku większego niż 2MB? za maksymalny rozmiar pliku odpowiedzialny jest ten fragment:

który ustawia maksymalną wartość uploadowanego pliku na 50000B=50kB więc teoretycznie plik większy niż 50kB już nie powinien być wysyłany…

drugą kwestią jest konfiguracja serwera, jaki jest maksymalny rozmiar plików na jaki zezwala konfiguracja serwera?

serwer mam na isx.pl. dałem limit na 500000000000 i dalej nie działa. Serwer obsługuje duże pliki, bo trzymam nawet na nim i 300 mb pliki. Czy może ktoś wypróbować skrypt na swoim serwerze?

Złączono Posta : 13.01.2007 (Sob) 21:16

nie działa to również na krasnalu

Limit pliku wysyłanego metodą POST na serwer jest ustawiony w php.ini w post_max_size . U siebie na krasnalu możesz to zmienić, ale na serwerze w necie już nie (chyba że masz konto, gdzie admin dał ci dostęp do ustawien serwera, a takie konta są bardzo drogie).

hmm a czy da się jakoś przerobić skrypt aby można było normalnie wgrywać pliki?

jeśli są ograniczenia serwera uniemożliwiające wysyłanie przez POST plików większych niż 2MB to nie

A jakąś inną metodą można to zrobić???

pewnie inaczej niż przez podanie hasła i loginu do FTP to nie bardzo

a czy da się zrobić coś takiego, że skrypt logował by się przez ftp automatycznie podając login i hasło, ale nie pozwalał na usuwanie plików tylko ich dodawanie do 1 katalogu???

Teoretycznie możesz udostępnić połączenie FTP, ale twoja firma hostingowa musi dać Ci kilka kont FTP, które sam możesz skonfigurować. Jeśli Ty masz konto FTP z pełnym dostępem (kopiowanie, wgrywanie, kasowanie) to kicha. Konta hostingowe z konfiguralnymi FTPkami są drogie. Nawet na serwerach nazwa.pl za ponad 700zł masz 2 konta FTP i to takie, których sam nie możesz konfigurować - oba dają całkowity dostęp

Witam

Zastanawiam się czy nie można tego zrobić poprzez odpowiedni skrypt w php

wykorzystujący klasę podobną do phpmailera do łączenia się z serwerem a dający tylko określone możliwości używającym go ludziom, ale w tej sprawie niech wypowiedzą się inni bo ja jestem słaby w php.

Pozdrawiam

Hmmm… w sumie to co mówisz nie jest niemożliwe, proponuję poszperać tutaj http://hotscripts.pl/PHP/Skrypty-i-komponenty/Pliki

napisałem do admina, zwiękrzył mi post_max_size do 8 BM, lecz dalej nie mogę wgrywać plików. W skrypcie mam przestawione na 50000000000000000000000B. Czy możecie pomóc???