Wgrywanie softa nokia 6600 ,,pytanie o język

jak w temacie!

mam takie pytanie,wyjaśniam!

dostałem nokie 6600 od znajomego w rozliczeniu itp… dał mi ją, ale miała angielskie menu,i długoo się włączała i załączała się ,więc postanowiłem ją sformatować /kto wie o co chodzi i w tym siedzi, to wie doskonale jakimi klawiszami się format robi/ ale nie miałem na 100% naładowanej bateri :-x bo się nie doradziłem nikogo, i nie poczytałem o tym,i mój błąd…i nie doszedł format do końca, telefon się wyłączył,i od tej pory jest tylko napis nokia,i dalej się nie włącza,więc trzeba chyba wgrać nowego softa? tak? /przynajmniej tak mi każdy doradza/

i tu pytanie,czy jak moja teściowa zaniesie do serwisu gsm, to ma tylko powiedzieć żeby wgrali soft nowy ? czy ma powiedzieć żeby wgrali soft z polskim językiem,bo wcześniej /przed formatem/ był orginalny angielski :roll: chodzi o to żeby ja nie oszukali i niby że z polskim wgrywają, to kasy więcej wezmą :stuck_out_tongue: wiecie o co chodzi :wink: aha i podpowiedzcie mi, czy w tych modelach dobrze bateria trzyma z waszych testów itp :?: bo niektórzy mówią że ten model się udał co do sybiana na stan bateri// #-o

Naładuj baterie na full wyłącz telefon wyciągnij sim i mmc włóż baterie i naciśnij kombinacją klawiszy “zielona słuchawka + gwiazdka + 3 + Power”. Tak się robi hard-formata ;] spróbuj go jeszcze raz sformatować. A co baterii ma swoje + i -. Na - wiadomo a na + że z 4 lata bateria praktycznie tyle samo trzymała tzn. 2 lub 3 dni ;p

robiłem juz tak ok 3 -4 razy /format do 100%/ i powyciągałem wszystko ,baterie ładowałem na 100% / tak mi niektórzy jak ty też doradzali/ itp i nici to samo nadal nokia juz pojechała do serwisu,więc niech softa =oprogramowanie wgrają ale polskie najlepiej,musi teściowa gadać o tym?? czy po prostu będzie wgrane pl menu?

W dniu 19.07.2008 , o godzinie 9:10 został dopisany post przez alfa78

a co do tego ,to niestety ale musiałem ładować baterie na full i innej noki modelu bo na tej już nie szło ładowanie :expressionless: wiec na 100% oprogramowanie do wymiany chyba nie? Okaże się jak wróci z serwisu,może dziś, z nią zrobią :roll:

W dniu 19.07.2008 , o godzinie 14:57 został dopisany post przez alfa78

no i nokia wróciła z serwisu gsm koszt 30 zł wgranie softu i po polsku i śmiga :lol: tylko męcze się z karta pamięci .bo nie pamiętam hasła do niej,hmmm i nawet nie pamiętam czy ja hasło zakładałem na nią #-o może oni mi specjalnie założyli dzwoniłem do serwisu kazali mi próbować ,próbuję i żadne hasło z moich nie pasuję ,więc mnie zapraszają z nią do siebie w celu resetacji karty,a ja sam nie dam rady jej zresetować nie?? bo jak,trzeba mieć znowu urządzonko jakieś nie??

alfa78 , jeżeli nie masz na karcie jakichś ważnych plików, to spróbuj ją sformatować, podłączając telefon do komputera, uprzednio wybierając tryb pamięci masowej w telefonie, aby karta była widoczna jako dysk wymienny w oknie Mój Komputer.

tez tak chcę ale nie posiadam kabla :?

A próbowałeś standardowe hasło nokii 12345 moj najomy też tak miał i wpisał to hasło i było oki

próbowałem i nic :expressionless: