WhatsApp - kto jest mądry i nie płaci za SMS i MMS?

Witajcie.

Korzystam z tej aplikacji od prawie dwóch lat, i tak sobie pomyślałem, że jest w Polandii ona mało popularna, a jest bardzo przydatna.

WhatsApp działa na iOS, Windows Phone, Android i BlackBerry. Wuystarczy zainstalować i mieć dostęp do internetu i można wymieniać się zdjęciami, lokalizacją, esemesować i zostawiać wiadomości głosowe do odebrania - taka a la poczta głosowa. Całkiem fajna rzecz. A najlepsze jest to, że działa wszędzie i z każdym można się komunikować, niezależnie od operatora, czy miejsca. I za darmo :]

Pozdrawiam

Ale tylko z włączonym Internetem… Pomijając koszty, 3G etc. przy słabym zasięgu strasznie zżerają baterię.

Nie tylko trzy gie, bo też możesz załapać się na wifi :] - poza tym, to każdy operator daje jakiś zapas internetu, czy nie jest tak?

Nie jest, chyba że masz droższy abonament

W prepaidzie albo płacisz za dane, albo wykupujesz dodatkowy pakiet.

Oj, to ja zacofany trochę jestem. Myślałem, że wszyscy dają i, że takie WhatsApp to dobra alternatywa dla SMS i MMS.

Jest dobra, ktoś kto ma smartfona to jest oczywistym, że korzysta z interentu w nim, to normalne, więc WhatsApp się sprawdza. Jak się martwicie o pakiety czy inne pierdoły to na kij wam smartfon. Smartfon i Internet jest dla mnie nierozłączne.

Dokładnie tak, jak mówi pan powyżej. A ja mam nielimitowany internet w telefonie i WhatsApp się sprawdza.

Wyobraź sobie że to nie tylko w prepaidzie tak jest, na abonament też: albo płacisz za dane albo wykupujesz dodatkowy pakiet, też mi odkrycie! A pakiety są tak drogie że tylko najlepiej zarabiających na nie stać? ](*,) W Playu 200MB 9 zł

http://www.play.pl/uslugi/pakiety-internetowe/

a w T-Mobile 300MB 14 zł

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ … abonamentu

Co za kasa, normalnie ja nie mogę! Normalnie po 10 tys. zł trzeba zarabiać żeby pakiet wykupić :roll: Lepiej płacić rachunki telefoniczne czy doładowywać kredyt niż wykupić za 14 zł internet w telefonie i dzwonić wszędzie przez Skype, Viber, a pisać przez WhatsApp.

Ta aplikacja jest płatna po roku użytkowania.

Zgadza się, jest płatna, pierwszy rok jest za darmo a każdy następny 0,99$. Jeszcze tylko dodajmy że nie wszyscy muszą płacić. Ja mam trójkę bardzo dobrych znajomych z którymi piszemy codziennie na WhatsApp. Zainstalowaliśmy sobie WhatsApp wszyscy mniej więcej w tym samym czasie, było to 3 lata temu. Do tej pory rachunek za WhatsApp przyszedł tylko mi, trójka moich znajomych do tej pory nie zapłaciła ani grosza (a korzystają codziennie, tak jak ja). Czyli jak widać jedni muszą płacić, inni nie.

“Okazało się, że niektórzy użytkownicy mogli bez przeszkód korzystać z WhatsApp za darmo przez kolejny rok. Inni natomiast zostali poproszeni o zapłacenie za korzystanie z aplikacji, co oczywiście nie spotkało się z wielkim entuzjazmem użytkowników. […]Niestety, nie wiemy na jakiej podstawie twórcy pozwalają niektórym użytkownikom korzystać z niej za darmo przez drugi rok.”

Źródło:

http://news.softonic.pl/13-03-2013-what … eba-placic

Tak czy owak, nawet jako płacąca, uważam że zainstalować ten program warto.