Wi-fi,a android(2,1) na sexperia10mini pro

Witam, mam w domu AP;,laptok pracuje bez zastrzeżeń,chodzi o podłączenie po wi-fi-se xperia10mini pro(android 2,1)

Jakieś porady??? Bo w tej chwili pobiera adres ip,niby łączy się,a za chwilkę znów pobiera,i tak w kółko…:frowning:

Czyżby usługodawca blokował…?

Dziękuję za wszystkie porady…

mozliwe ze jest access point ma włączona filtracje MAC adresów, to znaczy, że urządzenie musi być na liście, wtedy sie połączy.

Niekoniecznie o filtracje MAC chodzi - miałem podobny problem w u mojej dziewczyny - miała starego Liveboxa (ten stojący trójkąt paskudny jak jasna cholera i dupa szatana :/) i nie działało mi WiFi pod iPhonem 3G i Samsung Galaxy Spica i5700 (Android 2.1 na oryginalnym ROMie), a chłopakowi siostry mojej dziewczyny (miał BlackBerry), za to DZIAŁAŁO na Nokia 5530 mojej dziewczyny. Nic nie dawało dodawanie wyjątków, dodawanie MACów itd - zawsze to samo - łączył się i rozłączał i znów łączył i rozłączał i nieskończona pętla. Pomogła wymiana starego Liveboxa na Liveboxa 2.0 (leżący biały klocek - też szkaradztwo, ale lepiej się prezentuje i lepiej działa).

Czyli wina AP?