Wi-FI jest ale nie ma. Lenovo SL510

Witam.

Mam problem z siecia w Lenovo SL510.

Problem dotyczy internetu tj. sieci sa wykrywane,albo i nie:D zalezy jak Mu sie zachce. Gdy wykryje niestety po wpisaniu hasla itp. nie potrafi sie polaczyc. Karta Wi-Fi dziala kilka minut po czym sie wylacza, co powoduje ze znow musze ja wlaczyc jak to w Lenovo F5- FN. Problem jest takze z LAnem. Podepnne kabel i co bym nie zrobil jest ale niema. Sygnal mam, ale nic wiecej. IP i inne wpisuje nie pomaga, ustawiam na DHCP,to samo na routerze u dalej sygnal jest i nic wiecej. Laptop byl w serwisie ale jedyne co stwierdzili to to ze karta jest OK i mam nielegalnego windowsa wiec place 75zl. (chyba sklep mnie wych**** , bo podobno ten wyszedl z fabryki bez systemu, naklejka licencyjna byla itp.gdy kupile)

Czy moze byc to wina sterownikow czy tez ktoregos programu od lenovo, ktory cos mataczy w sprzecie ?

Masz jakiś program od Lenovo do zarządzania siecią? Sterowniki zaktualizowane? Domyślam się, że masz Windows 7? Swoją drogą, ciekawie wygląda sprawa z Twoim systemem operacyjnym :wink: Jeśli masz nalepek z numerem licencyjnym oraz jeśli system jest aktywowany, masz partycję/nośnik recovery, to podejrzewam, że coś Cię ściemnili :wink:

Wgrany Xp. Jest nalepka licencyjna pod spodem lapa. Mimo to twierdzi serwic ze Chyba jak to stwierdzil lap wyszedl z fabrtki bez systemu. Ale z ddrugiej strony co ich obchodzi system skoro padla karta ? Po testach wyszlo 75zl i karta jest wporzadku. Do laczenia uzywam 'lenovovskiego" prograsa. Partycja recovery zawiera system ale angielski,ktory spolszczylem. Lap kupiony na allegro. Po przeszukaniu google mam teraz jasnosc ze nie jestem jedyny, jest wiecej osob z angielskimi,francuskimi i innymi odmianami systeemu, ktorzy tez maja problemy. Wychodzi na zbiorowy “wałek”. Chwilowo nie mam go przy sobie bo lap kupiony byla dla osoby 3, stery nie byly aktualizowany,chodz wszystko dzialalo u Mnie. Osobiscie mam 3000 n200 i S10S i nie mam problemow z nimi a Tu wyjatek sie trafil;/