Wi-Fi po wybudzeniu laptopa nie działa

Mam taki problem z łącznością bezprzewodową w laptopie, który stopniowo się pogłębiał: po wybudzeniu kompa łączność Wi-Fi nie działa. Gdy klikam na ikonkę łączności z liveboxem i dalej na rozwiązanie problemu, to pojawia się komunikat, by zresetować kartę łączności bezprzewodowej (rozumiem to jako wyłączenie i ponowne włączenie tej łączności.Tak?)

Gdy tak robię, to i owszem mogę to wyłączyć,ale po kliknięciu na pojawia się komunikat , że trwa przedłużające się połączenie. No i tak-za przeproszeniem-do usranej śmierci. Nie mogę w żaden sposób zamknąć Windowsa i wyłączyć laptopa, poza chamskim odłączeniem prądu. Wtedy, za każdym razem po awaryjnym włączeniu (trwa to 30 sek.) i ponownym zalogowaniu się, łączność WI-Fi działa - do czasu jak znowu nie zamknę klapy laptopa,by go uśpić. Proszę o jakąś wskazówkę, co z tym robić.

A próbowałeś instalować starszy/nowszy sterownik do karty wi-fi?

menadżer urządzeń / karty sieciowe (rozwiń) i znajdź swoją kartę bezprzewodową kliknij na nią PPM i wyłącz potem włącz.

maylo , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038