Wi-Fi Podczas Uśpienia


(patrykmiasikedek) #1

Witam 


(Pirks4) #2

Czyli “stan uśpienia” zamyka ci aplikację do słuchanai radia. Nie mam LG, tylko Samsunga. Teraz eksperymentalnie(specjalnie dla ciebie :mrgreen: ) włączyłem aplikację Radia Zet. I wygaszacz ekranu się włączył, ale radio gra. Wi Fi pracowało normalnie.

Nie wiem, czy ci to pomoże, ale może Ty masz ustawione usypianie telefonu, zamiast wygaszazca ekranu. Rozumiesz- gaśnie ekran i telefon wyłącza wszystkie aplikacje. Albo używaj innej aplikacji do słuchanai radia.


(Kunktator) #3

Słuchasz radia w jakiejś aplikacji, przez stronę internetową? Jeżeli przez jakąś aplikację, być może ona sama jest ustawiona na działanie tylko z włączonym ekranem.


(patrykmiasikedek) #4

Nie spotkalem sie jeszcze z aplikacja ktora ma w opcjach opcje o odtwarzaniu podczas wlaczonego/wylaczonego ekram. Sytacja jest dosc denerwujaca bo po wygaszeniu ekranu jaka kolwiek aplikacja czy to eskago ,rmf on czy open fm radio gra przez 30-45 s. i nastepuje cisza:(


(Daroman) #5

Masz włączone wyłączanie wifi w stanie spoczynku. W ustawieniach w zaawansowanych powinna być opcja wyłączenia tego.


(patrykmiasikedek) #6

jak już napisałem na samym początku tematu taka opcje mam zaznaczoną by wifi nie przechodziło w uśpienie mimo uśpienia telefonu. 


(michq) #7

A może problemem nie jest to, że w trybie uśpienia Wi-Fi się wyłącza tylko to, że to aplikacja jest usypiana. Zobacz, czy możesz pobierać aplikacje z Google Play wtedy, gdy ekran jest wyłączony.


(bart86) #8

Może jakaś aplikacja zabija proces po włączeniu ekranu


(patrykmiasikedek) #9

nie ma czegoś takiego żeby aplikacja która potrzebuje internetu do życia sama ja miała zabijać to bez sensu . chyba oddam tel na gwarancje i niech sie bawią tym :) 


(bart86) #10

nie masz żadnej aplikacji typu task killer albo clean master? ja bym najpierw telefon przywrócił do ustawień fabrycznych