Wi-Fi Podczas Uśpienia

Witam 

Czyli “stan uśpienia” zamyka ci aplikację do słuchanai radia. Nie mam LG, tylko Samsunga. Teraz eksperymentalnie(specjalnie dla ciebie :mrgreen: ) włączyłem aplikację Radia Zet. I wygaszacz ekranu się włączył, ale radio gra. Wi Fi pracowało normalnie.

Nie wiem, czy ci to pomoże, ale może Ty masz ustawione usypianie telefonu, zamiast wygaszazca ekranu. Rozumiesz- gaśnie ekran i telefon wyłącza wszystkie aplikacje. Albo używaj innej aplikacji do słuchanai radia.

Słuchasz radia w jakiejś aplikacji, przez stronę internetową? Jeżeli przez jakąś aplikację, być może ona sama jest ustawiona na działanie tylko z włączonym ekranem.

Nie spotkalem sie jeszcze z aplikacja ktora ma w opcjach opcje o odtwarzaniu podczas wlaczonego/wylaczonego ekram. Sytacja jest dosc denerwujaca bo po wygaszeniu ekranu jaka kolwiek aplikacja czy to eskago ,rmf on czy open fm radio gra przez 30-45 s. i nastepuje cisza:(

Masz włączone wyłączanie wifi w stanie spoczynku. W ustawieniach w zaawansowanych powinna być opcja wyłączenia tego.

jak już napisałem na samym początku tematu taka opcje mam zaznaczoną by wifi nie przechodziło w uśpienie mimo uśpienia telefonu. 

A może problemem nie jest to, że w trybie uśpienia Wi-Fi się wyłącza tylko to, że to aplikacja jest usypiana. Zobacz, czy możesz pobierać aplikacje z Google Play wtedy, gdy ekran jest wyłączony.

Może jakaś aplikacja zabija proces po włączeniu ekranu

nie ma czegoś takiego żeby aplikacja która potrzebuje internetu do życia sama ja miała zabijać to bez sensu . chyba oddam tel na gwarancje i niech sie bawią tym :) 

nie masz żadnej aplikacji typu task killer albo clean master? ja bym najpierw telefon przywrócił do ustawień fabrycznych