Wi-Fi - problemu z łącznością TYLKO podczas grania na lanie

Witam :D.

Od paru miesięcy mam problem z moją kartą Wi-Fi, która jest podpięta pod PCI. Gdy użytkuje internetu poprzez jakąś przeglądarkę np. Chrumka :smiley: to wszystko jest w porządku. Gdy jednak gram na Lanie to nie wiadomo czemu po jakimś czasie zaczyna rozłączać i połączać internet. Skrótem pisząc: w grach na Lanie zacina się internet. Jest to bardzo denerwujące. Nie da się grać :(.

Mój kom:

AMD Sempron 3000+ 1.8Ghz, 1.2GB Ramu, grafa GF 7300GT 256MB i oczywiście 32bit WinXP :D.

Płyta główna MSI MS-7181 v1.0. 

Ta nieszczęsna sieciówka: ZyXel G-302 v3 (Realtek 8185L)

 

Próbowałem reinstalować sterowniki do sieciówki i nic. Przekładałem do innego PCI i podziałało 1 Lana i znów to samo.

 

Proszę o pilną pomoc :]. W Piątek urządzam sesje przez całą noc z kolegą i bratem :).

 

 

 

Zauważyłem, że menadżer urządzeń pokazuje mi Realtek 8185 54M zamiast Realtek 8185L(tak jest napisane na sieciówce).

Może faktycznie zainstalowałem złe sterowniki.

Poszukam jeszcze sterów :D.

 

 

Zainstalowałem ze strony Realtka i zobaczymy co będzie :D.

Dzisiaj po testuje :D.

Jak by co dalej przyjmuje propozycje od was :D.

 

Dzisiaj grałem na Lanie i powiem szczerze, że nie miałem problemów :D. Napisze za tydzień czy 2 jak działa :D. 

 

 

Szczerze to dalej jest ten sam problem ;(.

Proszę pomóżcie. 

Hej,

A sterowniki do chipsetu płyty głównej masz zainstalowane?

Pozdrawiam,

Mam :|. 

Wszystkie sterowniki instaluje od razu po zainstalowaniu windy :D.

Hej,

Próbowałeś z innymi wersjami sterowników? Warto spróbować z najnowszymi i nieco starszymi.

Pozdrawiam,

Popróbuje starsze wersje :D.

Dzięki za pomysł. Napisze jak działa za parę dni. :smiley:

Zainstalowałem dziś straszą wersje i wszystko działało :D.

Jednak to tylko 2 godziny grania :|. Popróbuje jeszcze :smiley: i zobaczymy jak działa.

//Jak jeszcze raz podbijesz temat to dostaniesz warna :wink:

Teraz niby jest lepiej. Jednak czasami zrywa połączenie podczas grania ale da się wytrzymać.

Te starsze sterowniki są faktycznie lepsze.

Jak by co mam 10m kabla, więc nie będzie problemu :D.

Temat do zamknięcia :).

 

Coś te Wi-Fi dalej strajkuje :(. Po prostu jest zepsute i nic z tym nie zrobię.

Granie po LAN nie ma nic wspólnego z internetem. Nie wpominasz jaka gra, a komputer mocno już przechodzony. Może trochę szczegółów?

Powiem ci tak drunkula nie ważne jaka gra by to nie była cały czas są te problemy. 

Spróbuje podłączyć sieciówkę pod innego kompa i zobaczymy.