Wi-Fi przestało działać, zero reakcji

Witam. To co mam to HTC HD2, MAGLDR 1.13, Radio 2.15. Ostatnio bawiłem się paroma romami z XDA. W czasie testowania jednego z nich nagle znikł mi sygnał wifi. Myślałem że po reinstalacji ROMU z Androidem wróci to do normy. Zainstalowałem od nowa ten ROM: http://forum.xda-developers.com/showthr … ?t=1434860. (rom stabilny, przy pierwszej instalacji wszystko działało, z powodzeniem używałem nawet jego wcześniejszej wersji z końcówką V2.6.) Jednak już przy pierwszej konfiguracji do połączenia telefon nie próbował wyszukać mi nawet modułu wifi by połączyć się z internetem, tylko bez pytania odpalił transmisję przez sieć komórkową Przy włączaniu wifi w systemie zero reakcji. Działa natomiast bluetooth i łączność gsm. Zainstalowałem jeszcze raz Radio w wersji 2.15, też nie pomogło.

Bardzo proszę o pomoc. Czy da się przywrócić Wifi do życia?? Jak to zrobić?? Dlaczego tak się stało??

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

Robiłeś kompletne czyszczenie?

A jak zachowa się na ostatnim oficjalnym ROM Windows 6.5 lub nieoficjalnym 7?

SOLVED.

Zainstalowałem ponownie ten sam rom i wifi ruszyło :shock:

Na moim HTC sensation też od czasu do czasu się zdarzy coś takiego, z siecią komórkową (internetem) jest podobnie, wtedy pomaga reset telefonu i potem już jest wszystko oK