Wiadomo już kiedy będzie Oreo na G5s?

Witam czy wiadomo już kiedy zostanie wydana aktualizacja Oreo do G5s ??? Ja mam brand z Orange i aktualizacja z października 2017 … Czy np ustawienia fabryczne coś zmienia żebym pobrało mi chociaż z tego roku ??

Zapytaj Orange, oni odpowiadają za aktualizacje.

1 polubienie

A czy jest już dla wersji normalnej? Z tego co widziałem, to LG wzięło się za aktualizacje na poważnie i nawet taki X Power 2 dostał aktualizacje. Jak nie chcesz czekać, to możesz wgrać czysty rom bez brandu. Oczywiście tutaj problemem może być gwarancja - o ile ją jeszcze posiadasz.

Mi w zeszlym tyg zaktualizowal sie k102017 do 8.0 i potem 8.1wiec chyba niedlugo tez dostaniesz

Nowy Android 8.1 nie wsysa ani nie zasysa. 9 na pewno nie będzie, a w 8.1 nawet lunchery producenta np. nie pozwalają na podmianę ikon czy oddzielenie szuflady od pulpitów - inna ilość rzędów niemożliwa do osiągnięcia.

Zostaje znów przetestować Novia Luncher Pro.

On nie ma nic wsysać. Ma działać i działa. Przy okazji łata sporo dziur i poprawia kilka rzeczy - nie chce mi się przeglądać changeloga dla tego modelu. Launchery jak najbardziej podmieniają ikony, tyle że zestawami. Nie rozumiem też idei posiadania oddzielnych szuflad na pulpitach - mam jeden pulpit, jedną szufladę w której jest tylko jedna strona aplikacji - reszta śmietnika jest wyłączona lub w katalogach.

Chodzi, mi że mam 3 pulpity i resztę w szufladzie a w szufladzie z ukryte 8 aplikacji np. od LG, niby można wyłączyć, ale w tle nie latają.

Na 7 szuflada lunchera LG miała niezależną siatkę od pulpitu a w 8.1 są dla obu elementów jednocześnie - np. wolałbym w menu “szufladzie” stare 4x5 a na pulpicie 5x5.

Nie mam teraz żadnego LG pod ręką z 8.x, by to sprawdzić. Nie widzę jednak problemu mieć siatkę 5x5 w szufladzie - po co marnować miejsce?

I jeszcze dziwny kształt ikon, taki jakiś dziwnie pozaokrąglany kwadrat.

Android 8 już się normalnie instaluje na LG G5 (ja mam od ok. tygodnia), jeśli u Ciebie jeszcze nie ma to wina tylko i wyłącznie operatora sieci

1 polubienie

W Play jest już aktualizacja ? Słyszałem że można wymusić update podczas włożenie SIM innego operatora.

1 polubienie

Tak mi powiedział pan z Motoroli

To ten Pan z Motoroli, mało zna się na rzeczy.

1 polubienie

To ja już nie wiem… W Playu były poprawki z tego roku a w Orange nie ma jest tylko 1.10.2017 nic więcej nie otrzymałem…tragedia