Wiadomość - AQQ

Witam,

mam problem otóż ci co używają komunikatoru AQQ powinni nie raz zauważyć, że jak przychodzi wiadomość to jest ona w takim dymku. A jak ktoś jest dostępny to podobnie jak w gg jest w rogu taki mały komunikat. Otóż chciałbym aby informacja, że przychodzi wiadomość nie była w dymku, ale w takiej informacji jak Dostępność użytkownika ponieważ jak gram to nie widzę, że przyszła wiadomość bo jest to chmurka która mi sie nie wyświetli, ale za to jak ktoś jest dostępny to w rogu widzę z poziomu gry. Ciężko mi było to opisać, ale mam nadzieje, że wiecie o co chodzi :wink:

Z tego co piszesz to masz wersje AQQ 1.4, w AQQ 2.x zmieniono sposob informacji o nowej wiadomości tak jak ty chcesz :wink:

Ok, zaraz przetestuje =)

Tylko, że wersja 2.x to jeszcze BETA, mogą więc występować błędy. Poczekaj trochę, już niedługo powinna się ukazać wersja stabilna.

Wersja beta jest właśnie po to żeby ją przetestować. W razie problemów można powrócić do starszej wersji

Zgadza się, ale należy mieć świadomość, że może zawierać błędy. Dlatego jest niezalecana dla zwykłych użytkowników.

Dobra, a jak zrobić, bo było takie coś w starszej wersji AQQ, że jak otwierałem okno rozmowy do kogoś to nadal były tam wiadomości np. z wczoraj

W wersji 1.x:

Program > Ustawienia AQQ > Automatyka > “Pokazywanie ostatnich wiadomości w oknie rozmowy” i tam sobie ustalasz wedle życzenia.

To raczej w starej wersji, ale nie w nowej =/

:lol:

Pytałeś o "starsza " wersje :?

No właśnie, chyba nie bardzo wiesz czego chcesz, albo nie umiesz pytać.

Póki co w wersji 2.x nie można tego ustawić, bo to dopiero wersja testowa (beta), która jest jeszcze niedopracowana, w fazie tworzenia.

Czytaj, ze zrozumieniem napisałem, że takie coś było w starej wersji… Więc z logiczne punktu widzenia można wywnioskować, że chodziło mi o nową wersje?

Chyba to wystarcza ?