Wiadomość wpisana w telefonie pokazuje się na ekranie komp

Witam

Tytuł może nie przekazuje wszystkiego więc spróbuję to jakoś streścić.

Szukam jakiegoś sposobu aby wiadomość, którą wpiszę na telefonie pokazała się na ekranie komputera. Chciałbym aby to działało przy pomocy wifi aby nie zdzierało kasy z konta.

Jest możliwe coś takiego ?

Może jest jakaś aplikacja na androida umożliwiająca coś takiego?

Pozdrawiam

Nie do końca wiem o co chodzi, ale może o notatnik typu Evernote?

Poczytaj o AirDroid może o coś takiego chodzi… Znajdziesz w google play.

Dokładnie to chodzi mi o to aby np jak jestem na parterze i mam coś do przekazania siostrze, która korzysta z komputera na 1-szym piętrze i żeby się nie wydzierać po kilka razy (bo i tak zapewne nie zejdzie albo nie słyszy przez muzykę) to chciałbym wpisać jakiś tekst na telefonie i on miałby się ukazać na ekranie monitora komputera. Jeżeli to nie pomoże to nic nie przeszkadza aby zaspamować ekran, który nie pozwoli do normalnego korzystania z komputera.

Drugą ważną cechą tego to darmowość zarówno aplikacji jak i wysyłanych wiadomości (przez wifi).

No to chyba najprostszy sposób do komunikator (GG, Skype, Tlen, XMPP, …), niczego magicznego nie trzeba.

Też byłoby to rozwiązaniem.

Tylko zacznę pisać komunikaty przez jakiś komunikator to wiadomości nie będą widoczne dopóki się ich nie otworzy :confused:

Ja bym chciał aby była widoczna na środku ekranu. Tak bez niczego. Mogłoby to być nawet w formie jakiegoś błędu tylko, że z moją treścią i aby wiadomość zniknęła trzeba by było kliknąć OK.

Ciężko z tym… Sama się naszukałam, ale na Galaxy Mini nie znalazłam nic :C

davidq93 w AQQ na komputerze ustawiasz ze ma sie pojawic okno wiadomości jak tylko dostaniesz nową wiadomość- można ustawić zminimalizowane okno na pasku albo właśnie się otworzy