Wiadomości GG


(Damian) #1

Witam Wszystkich!

Mam taki problem ze swoim kontem w GG,że jeśli jestem niedostępny i ktoś mi wyśle podczas mojej nieobecności wiadomość,to gdy już się zaloguje to ta wiadomość do mnie nie dochodzi... Nigdy mi sie tak nie działo!!Sprawdzałem na innych kontach w GG i problemu niema...

Czego to może być przyczyna??

PS.Nie chce zmieniać konta...


(lazikar) #2

Może spróbuj usunąć pliki tego numeru z C:\Documents and Settings(Twoja nazwa)\Gadu-Gadu i wpisz ponownie. Tylko przed usunięciem przełącz GG na innego użytkownika. :smiley:


(Adarek) #3

A zablokuj nie działa ?


(Damian) #4

Sprawa ma się teraz tak :

Mam w GG kilka kont, przed chwilą z żadnego nie dochodziły do mnie wiadomości,więc zrobiłem tak jak polecił Lazikar i wywaliłem wszystkie ustawienia i wszystko skonfigurowałem od nowa... Zrobiłem kolejny test i okazało się,że z dwóch pozostałych kont wiadomości dochodzą,a z trzeciego nie :? Następnie przywróciłem z kosza poprzednie ustawienia i dalej z dwóch kont dochodzą wiadomości,a z trzeciego nie :evil:

Działa...

Przez powyższy fakt utraciłem bardzo ważną wiadomość :frowning:

Czego to może być przyczyna koledzy??


(Adarek) #5

Pytanie z typu miewiadomych..

Zaraz tu bedzie dyskusja typu znień na tlen itp...

:slight_smile:


(lazikar) #6

Damian jeżeli usunołeś ustawienia jak ci pisałem to wychodzi z tego że nie jest to problem programu. Może serwer gg coś knoci. Zresztą nie będę się tu bawił z zgaduj zgadulę bo nie mam zielonego pojęcia co jeszcze mogło by to powodować. :?


(Damian) #7

Też mi się wydaje,że coś na serwerze sie powaliło...Mam nadzieje,że to chwilowe :evil:

Jak wynika z powyższej dyskusji to nie jest wina programu i zmiana programu nic nie pomoże... Poza tym dla niedowiarków powiem,że na Tlenie też próbowałem i jest to samo :?


(lazikar) #8

No to nic tu po zmianie ustawień. Trzeba było tak od razu. :smiley:


(inż. Piniol) #9

serwer GG czasami wariuje, norma


(Dczn) #10

Hej- a u mnie jest tak- ze gdy jestem niedostepna- dluzej niz godzine- a w miedzy czasie ktos do mnie napisze, nie otrzymuje tych widomosci po zalogowaniu :/// Wiem napewno bo juz sprawdzalam- pisalam z konta syna do siebie- po czym wchodzilam na wlasne i wiadomosc byla- gdy napisalam wieczoraem- rano wiadomosci nie bylo. Myslalam, ze moze ktos rozszyfrowal mi haslo- wieczorkami wcghodzi sobie na moje gg i odczytuje wiadomosci- wiec do mnie nie docieraja. Jednakze zalozylam inne konto, z innym haslem- i historia sie powtarza. Po nocy, czyli po dluzszej nieobecnosci- wiadomosc nie dociera.... O CO KAMAN ???;\\


(lazikar) #11

Archeolog jesteś czy co.