Wiadomości o Noki N70

Chciałbym dowiedzieć się paru rzeczy o tym telefonie a mianowicie :

1.Czy jak kupie czytnik to nie bede musiał tak jak dotychczas plikow przesyłać jako wiadomości…

  1. Czy mogę zainstalować program który służy jako pilot do TV jak tak to jaka jego nazwa?

  2. CZy moge zainstalowac winrara?

  3. CZy poprzez wgranie nowego softu wchodzac w galerie bede miał osobno że karta pamieci czy że wszystko razem jak jest teraz??

Z góry dziękuje za pomoc.

Ad1. program nokia pc suite umożliwia kopiowanie plików z kompa na tel metodą kopiuj/wklej lub przeciąg/upuść

Ad2.Nie ma takiej potrzeby bo N70 nie posiada “podczerwieni” co za tym idzie nie może działać jako pilot

Ad3 tak, odpowiednią wersje pod symbiana , ale zdaje mi się że N70 posiada “fabryczny” kompresor/dekompresor obsługujący miedzy innymi pliki spakowane winrarem

Ad4.Nic nie zmieni tego stanu ,nawet nowy soft , otwierając galerie program “przeszukuje” wszystkie “pamięci” tela i wszystko pokazuje w “galerii”, Możliwe że dogranie alternatywnej i rozbudowanej przeglądarki umożliwi jej skonfigurowanie tak aby otwierała pliki ze wskazanego miejsca.

A do tego pilota musowa podczerwień?? ;/

A co do programu PC~ to mam go zainstalowanego lecz gdy chce on znaleść tel podpinam kabel do tela i nic nic szuka dalej wiec nie wiem co jest ;/

Nokia PC Suite powinien być w najnowszej wersji nie z płyty cd którą nokia dorzuciła do kompletu bo na cd wersja programu nie jest kontabilna z tym telefonem(pobrać ze strony noki) i jeżeli kabel sprawny to musi działać.

heh a mugłbyś zapodać link do instalki odrazu bo nie chce mi sie szukać :smiley:

http://www.nokia.pl/link?cid=EDITORIAL_261363#download

Leń

Thx za linka a ten pilot przez blutaha nie pójdzie bo bardzo bym chciał go mieć :smiley:

A czego niektóre gry java nie mieszcza sie na wyświetlaczu jak to zmienić??