Wiadomosci.wp.pl tak na luzie :P

Tak jak w temacie. Normalnie aż się idzie przeżegnać z aktywnym adguard.
wiadomości.wp.pl i przykładowa wiadomość tutaj na zrzucie:

Ładnie to wygląda? :stuck_out_tongue:

Nie narzekaj bo przynajmniej masz spójny motyw jednej reklamy. Bywa gorzej, dużo gorzej. Nie mniej, tak zapewne wygląda przyszłość DP.

Artykuł/wpis/wiadomość (nie wiem nawet co to jest), ale treść zajmuje ok 20% powierzchni.
To nie jest portal tylko bilbord reklamowy.

1 polubienie

Ogólnie artykuł, ale wrzuciłem fragment dla pokazania ile znajdziemy reklam na tym kawałeczku. Adguard ma aktywne wszystkie filtry bez tych co robią problemy i bez akceptacji pożądanych reklam. I jak widać, nawet on sobie nie radzi. Nie wiem jak Ublock Origin/Nano Adblocker z Nano Defender. Ale no już bez przesady. I jak tu mam wyłączyć adblocker i go nie używać?

Link:

Ja mam włączone i bloker z Opery, i dodatkowo uBlocka a Prezesa nadal widać :wink:

1 polubienie

A reklamy też widnieją :stuck_out_tongue:

Taaaa… a potem narzekanie, że tylu ludzi włącza blokery reklam. Remedium jest zazwyczaj jeszcze więcej reklam, a użytkownicy wrzucają jeszcze więcej filtrów. Co tam stonowane reklamy w odpowiedniej ilości. Kasa misiu, kasa!

Artykułu/notki/czegokolwiek dwie linijki i 90% ekranu zawalone reklamami. Faktycznie świetne.

Adguard Team zaktualizował już filtry i mam spokój. Aż teraz przyjemnie się czyta. :stuck_out_tongue:

Już niedlugo bedziemy za wszystkie treści płacić. Wtedy nie będziecie już musieli walczyć z tymi "cholernymi’ reklamami.

WP prosi się o upadek właśnie przez te nachalne reklamy. Ja mogę wyłączyć Adguard, ale nie na takich serwisach, gdzie jest normalnie 90% reklam na stronie.

Przeglądaj treści, wyłącznie z domeną “gov”, nie będziesz się “moczył”

Chętnie opłacę abonament jeśli nie będzie sponsoringu, clickbaitu, i treści która ma się klikać.

1 polubienie

Czekam na jakąś rewolucję blockchainową, po której dostawca treści będzie dostawał kasę wg tego jak długo user korzystał z jego treści albo coś podobnego :slight_smile:

Kiedyś przekartkowałem sobie “Twój Styl” i tam dopiero było ciekawie, ponad 50% stron to reklamy, w większości na całą stronę. Tam już trzeba szukać, czy to artykuł, czy reklama, bo ublocka nie było…

2 polubienia

Wiesz co znaczy powiedzenie: wylać dziecko z kąpielą?

A co być powiedział na to, gdyby telewizory składały się z głównego ekranu i kilku mniejszych przymocowanych naokoło głównego, serwujących reklamy, filmy z dźwiękiem, zapowiedzili z krzykliwym dźwiękiem i żarówiastymi kolorami BEZ MOŻLIWOŚCI WYŁĄCZENIA / WYCISZENIA. Walczyłbyś z tymi cholernymi reklamami?

1 polubienie

U mnie żadnych reklam w tym “artykule” nie ma. :sob:

Był update filtrów do Adblockerów.

Tu jeszcze lepiej:
https://www.dobreprogramy.pl/Spotify-idzie-na-wojne-z-adblokerami.-Zablokujesz-reklamy-dostaniesz-bana,News,100226.html .

Powinni w ogóle zabronić nie tylko blokowania, ale banować jak ktoś nie kliknie w każde wyświetlone mu padło…

1 polubienie