Wiadomosci z mojego gg dochodza, a do mnie wiadomosci nie

witam, problem z gg, a mianowicie moje wiadomosci dochodza to osoby, a ja nie widze wiadomosci od tej osoby, ja mam wersje 7.7, a druga osoba 10, to moze byc problem? pozdrawiam

ja mialem gg 7.7 i rówiez nie dostawalem wiadomosci zmienilem na nowsza i jest ok. tak wiec zmien

Z 10tki do starszych wersji nie dochodzi. http://pokazywarka.pl/tp74ag/ Poza tym konta założone po dacie premiery gg10 nie będą działały na alternatywnych komunikatorach (tlen, aqq, kadu) tzn problem będzie podobny jak nowa > stara wersja.

Tu raczej nie chodzi o wersję komunikatora, a o zakres numerów które dana wersja obsługuje. Starsze wersje nie obsługują numerów powyżej ( około ) 17 mln-ów. Większość alternatywnych i nadal rozwijanych komunikatorów już to potrafią; polecam Miranda IM - darmowy, bez reklam, mało zasobożerny - do pobrania tutaj

Z tego co wiem, w AQQ nowe numery działają.

Ostatnio jak sprawdzałem z nowym numerem wiadomości nie dochodziły i nie słyszałem, żeby ta sytuacja się zmieniła. W związku z tym założyłem konto testowe i odpaliłem pod tlenem i co się okazało?

Oczywiście to co ja napisałem z GGLite nie doszło do numeru testowego. Tak więc jest jeszcze ciekawiej.

Siemka :slight_smile:

Mało prawdopodobne ale możliwe że ktoś cię podsłuchuje… i w ten sposób blokuje wiadomości które wysyłasz… Ale to mało prawdopodobne bo przecież wiecznie nie możesz być na podsłuchu… Bardzo możliwy jest wariant z tymi nieobsługiwanymi nr powyżej 17 mln…