Wiarygodne portale hardware'rowe

(Pqr77) #1

Witam! Bardzo dużo czasu(praktycznie codziennie;]) poświęcam na czytanie artykułów z portali o tematyce typu hardware. Bardzo często właśnie spotykam wierne kopie ;] artykułów, które czytałem dosłownie przed chwilą na innym portalu ;] i moje pytanie do was brzmi jaki portal według was jest najbardziej rzetelny i prawdziwy w tworzeniu swoich artykułów i jakie są wasze ulubione portale które lubicie przeglądać? Ja oglądam dużo m.in: 4press, purePC, HardPC, TechWorks, Overclock, pimpmycomp, benchmark, PCfoster, SoftPC czy PCunited

(MarS) #2

Pc Lab zdecydowanie, gęsto i tłusto oraz amerykańska edycja Tomshardware. W Polsce czasami jeszcze rzucę okiem na Benchmark.pl , ale moim zdaniem obniżają poziom. To już nie to samo co kiedyś. Lubię także zajrzeć do niemieckiego Heise.de (bardzo profesjonalny)

(Kabuto1378) #3

Nie ma wiarygodnego portalu. Każdy jest "sponsorowany" stale czy na jedną reckę patrz benchmark.pl (właścicielem jest komputronik) - Gigabyte, egielda.com.pl - Nvidia. Wiarygodnie jest wtedy gdy ten sam produkt otrzyma podobne noty w różnych serwisach w różnych krajach czyli np. karty na GPU 8800GT, procesory Intela Core.