Wiatrak + Neon

Ostatnio naszła mnie ochota aby przekształcić moją szarą skrzynke w jakieś dzieło sztuki. Więc postanowiłem stuningować mojego kompa wizualnie. Mam w planach kupic szybke, neony do środka i jakiś nowy wiatrak na amd athlona 2500 + XP. I wszystko praktycznie już mam oprucz tej ostatniej części. Nie wiem jaki wybrać wiatraczek. Zależy mi na tym aby miał jakieś diody wbudowane, był cichy i dobrze chłodził mój procesor. Polećcie mi jakieś modele bo nie wiem co kupić. Zależy mi na cichej pracy bo nie lubie jak w podczas nocnego grania głośno pracuje mi wiatraczek.

Prosze o jakieś propozycje

ZaiT - nie ma obowiązku odpowiadania na forum. Jeśli nie masz nic do powiedzenia albo ci się odpowiadać nie chce to po prostu nie pisz w ogóle zamiast pisać bzdety :?

Great Sniper - radzę wskoczyć na allegro i poprzeglądać co tam mają w ofercie. Nie musisz kupować, po prostu zobacz, bo tam jest duża oferta. Nie wiem co ci się podoba, ale polecam wentyle Akasa i Revoltec (ze względu na różnorodność i wybór) oraz Arctic Cooling (ze względu na niskie ceny a mimo to świetną jakość - sam używam).

ja bym chlodzenia procka nie ruszał, jak wsszytko ladnie smiga. Kolorowe wiatraki mam sam, i laduje je tylko w obudowe!

aktualnei sam przerabiam obudowe :smiley:

btw: wrzuc na forum zdjecia jak skonczysz :wink:

choinka, choinka… a nie to już po…

tak jak wyżej jak dobrze działa to po co ruszać ? szczególnie jak nie ma się pojęcia co się robi :stuck_out_tongue:

Ok Zastosuje sie do Twojej rady Mario i mam nadzieje że niedługo skończe to wrzuce na forum fotki sie pochwalić

tylko uwazaj, bo wszelakie modyfikacje obudowy to nie Hardware, wiec temat moze poleciec do kosza :smiley:

Wiem żę modyfikacje nie są hardware ale ja sie pytam o wentylator i wydaje mi sie że to podejdzie jeszcze pod tą kategorie