Wiatrak od grafiki = gwarancja?

Czy wiatrak na karcie graficznej podlega gwarancji i jak dlugo ja gwarancja obejmuje ? bo mam gwarancje na cala jednoske ogolnie na 24 miesiace… Data zakupu 12.03.2004 wiec jeszcze ponad 3 miesiace, ale mniejsza z tym. Ile moze kosztowac wymiana takiego wiatraczka jesli nie uznaja gwarancji ?? moze ktos z forumowiczow ma takowy ?? bo oddajac ja do serwisu w najgorszym wypadku bede 2 tygodnie bez grafiki ;( A karta to GF FX 5200

http://img35.imageshack.us/my.php?image=pict21335nk.jpg

Z usługą góra 20 zł, Kup sam taki colerek (penie będzie tańszy niż 10 zł) i sam sobie go zamontuj.

chyba,że chcesz stracić gwarancję,albo nie boisz się awarii kompa przez 3 miesiące :wink: .

djmac: jeżeli masz gwarancje na całego kompa to może ci nawet zworka paść jedziesz i muszą zrobić :stuck_out_tongue:

pytam bo poprostu nie znam wartosci takeigo wiatraczka, ale jesli mowicie ze tak tanio to zrobie to sam… bo jesli kosztowaloby to znacznie wiecej to niech robia- od tego jest gwarancja… tyle ze nie mam wtedy grafy na 2 tygodnie ? bo na miejscu nie przeloza tego ?

Złączono Posta : 13.12.2005 (Wto) 21:33

jak to stracic gwarancje ? za to ze mi cos zrobia to juz ja trace ?? :o

Gwarancje stracisz jak zerwiesz plomby z obudowy komputera, jeżeli ich nie masz to pół biedy. Choć wprawne oko i tak jest w stanie stwierdzić że coś było manipulowane.

Moja rada: znasz się na tym rób sam nie znasz nawet podstaw konsewrwacji sprzętu elektronicznego lepiej zanieś komputer do serwisu a na czas naprawy możesz domagać się karty zastępczej lub załatw nawet jakąs Rivkę przez te dwa tygodnie chyba wytrzymasz. Tylko pytanie czy dobierzesz taki wentyalator :?

Plomb ni ma :stuck_out_tongue: po to skladalem kompa sam zeby ich nie bylo :smiley: Moga sie czepnac o to ze go rozkrecalem zeby wyczyscic - bo juz po 2 miesiacach by przestal wtedy dzialać “zabity przez kurz”… :? sa przeciez przy wentylatorach napisane do jakich modeli pasuja … czy ta karta zastepcza to realne wogole, zeby ja wywalczyc ?? no znajomych juz wypytalem nikt nie ma w magazynach :slight_smile: hehhe :slight_smile:

Ej no ludzie drodzy :- ) Jeśli nie ma plomb to po co dawać do serwisu. Jeśli będzie sie obchodził delikatnie to nie ma szans na uszkodzenie podzespołów. Wymiana karty graficznej czy też wentylatora do niej jest banałem :- )

Juz po wszystkim :stuck_out_tongue: drugi wiatraczek kosztowal mnie 10zł ;] wymienilem, ladnie smiga… a dostaje sie jednak zastepcza :slight_smile: myslalem ze to malo prawdopodobne zeby ja uzyskac :wink:

ok Topika mozna zamknac :wink: