Wiatrak w Karcie graficznej GeForce 6600

Witam. Czy jest możliwosc dokupienia tego wiatraka moj sie już sypie jesli tak to powiedzcie gdzie. I jeszcze jedno dzisiaj mi zaczął migać ekran tak jakby ktos kamerował kamerą takie paski latają nie tak bardzo jak na kamerze ale lataja to nie jest wina monitora, bo jest nowy jutro jeszce podłacze innymoże to grafika ale jak to sprawdzić ?

Podaj dokładny model karty, a te paski to mogą być od przegrzewania się. Jaki Masz monitor: LCD, czy CRT?

Monitor mam LCD a dokładny model to podam jutro bo teraz mi się grzebać nie chce.

A wyjaśnisz po co duplikujesz tematy??.

Wyjaśnie: wczoraj napisałem posta i moja przegladarka sie zacieła, potem potrzyłem w swoje posty i nie było tego co napisałem wiec napisalem drugi tyle. A jeżeli chodzi o migajacy monito to mogła to byc wina prądu ponieważ moja mama podłączyła sobie żelazko do listwy i bezpiecznik poszedł teraz wymieniłem i nie miga.

u mnie też był taki sam problem ale oddałem do gwary kartę i nie dało się wymienić wiatraka w grafie więc wymieniono mi na drugą

może u ciebie się da bo nie jest bardzo schrzaniony ten wiatrak ale najlepiej kupić drugą kartę graficzną (chyba że masz gwarę)

oj nic nie kupuj nowej grafy.

U siebie w mieście kupowałeś grafikę?

Idź do sklepu niech Ci wyczyszczą, wymienią jak potrzeba od ręki.

Fajnie jak byś dał zdjęcie tej karty od przodu, ale to w sumie do każdej karty można dokupić wiatrak. Mocujesz dwiema, czterama gumkami recepturkami i gra gitara :slight_smile:

Tu w tym poście jest ta karta kilka linków jest tam są zdjęcia. viewtopic.php?f=19&t=247081