Wiatrak

tak jak w temacie chodzi mi o wiatrak.

Ale nie pytam sie was o radzaj wiatraka jaki chce kupić ani nic z tych rzeczy to to jakoś sobie poradze z wyborem.

Moje pytanie może być nietypowe:

chodzi mi o to że jak tak przeglądałem różne oferty moją uwage przykuła wartość głośności wętylatorów. Znalazłem takie rozbierzności jak od 18dB do 27dB.

I mnie zastanawia jaki kupićwentylator kupić a żeby chodził cicho. Interesuje mnie jak głośno możę chodzić wiatraczej jak ma np21dB.

Zależy mi na cichej pracy bo często gram w nocy oraz sciągam filmy i nie chce zęby mi komputer pracował głośno.

Prosze o odpowiedzi bo musze pilnie kupić jakiś a chce kupić jakiś dobry.

Z góry dzięki

No tak mi się tylko zdaje ale czy wiatrak o głośności 21 db nie będzie chodził z taką włąśnie głośnością ? :stuck_out_tongue:

Kup najlepszy na jaki cie stać i najcichszy… :stuck_out_tongue:

no wiesz są co prawda takie co mają 3 poziomu cichy, normalny i wysoki i kazdy pracuje z różną wielkością obrotów oraz z różnym natężeniem głośności i moje pytanie brzmi czy wie ktoś jak głośno może pracowa wiatrak zo ma 21dB? Bo znalazłem takie ale nie wiem zabardzo jaki jest głośny. czy jest go bardzo słychać czy tylko troszke itp

prosze o odpowiedzi

TU masz porównania natężenia dzwięku np:Powiew i szelest liści-10-15 dB,Hałas uliczny, tramwaj-70dB itp.