Wiatraki w obudowie

Mam pytanko: czy wiatrak na dole w obudowie ma wdmuchiwac powietrze, i czy wiatrak obok zasilacza na gurze ma wydmuchiwac powietrze. Powiedzcie mi gdzie najlepiej wmontować sobie wiatraki by jak najbardziej zmniejszyc temperature w obudowie. Dziękuję za odpowiedzi.

zalezy od kompa :slight_smile:

moje rozwiazanie na zime :slight_smile:

g.JPG

wszystkie dmuchaja w kompa :slight_smile:

wzasadzie jak ten nadole wdmuchuje to wiadomo że ciepłe powietrze uchodzi górą i ten drugi wydmuchuje na zewnątrz np. :wink:

:: MARIO :: na zime???

A zamykasz go???

Mario ale taka metoda jest bez sensu poniewaz jezeli nie zamykasz obudowy zakłucasz cyrkulacje powietrza ja w swojej obudowie nie posiadam zadnych wiatraków i temperatura jest bardzo dobra - co do pytania kolegi Janka wiatrak na dole powinien wdmuchiwac powietrze poniewaz ogrzane bedzie wydobywało sie gorą

nie 8)

duzo cieplej mam w mieszkanku w zimie :stuck_out_tongue: noi taki wynalazek zrobiony z 30minut :slight_smile:

obudowe bede zmienial, wiec bez problemu wylamalem tych zabkow na kantach budy :slight_smile: zreszta, etraz wiem do czego mzona je wykorzystac, poza tym obudowa na tym nie cierpi zbyt wiele :wink:

Złączono Posta : 03.12.2005 (Sob) 23:21

ano niezamykam, owszem, jest to raczej sposb de wiekszych kombinatorow kompa :slight_smile:

ustawilem ewntyle, by chlodzily konkretnie! wentyl na boku-mosfety, wentyl na dole -plyta glowna!

wasze propozycje sa jak najbadziejprawidlowe, aczkolwiek zaawansowani userzy robia juz to inaczej :wink: