Wideo zamiast obrazu z kamerki podczas rozmowy skype da się?

Witajcie. Mam do was takie pytanie. Orientuje się ktoś czy jest jakiś darmowy program który umożliwi mi aby podczas rozmowy np. na skype zamiast mnie było widać jakiś filmik który odpalę na laptopie? Chodzi mi o to, że jak sobie z kimś rozmawiam na komunikatorze typu skype to zamiast obrazu z kamery byłby wyświetlany obraz/wideo które odpaliłem ? pobrałem niby jakąś wtyczkę do OBS jednakże nie potrafię jej ogarnąć :confused:

Niby da się w ManyCams:

Ale musisz uważać by przy instalacji ManyCams nie wgrać adware do przeglądarki WWW.

Niby kiedyś dało się z https://splitcam.com/ ale już wydali 6 nowych wersji i może w wydaniu 10 funkcji nie ma, a ja nie polecam instalować starej wersji z czyjejś kopii (dodatkowo spakowana do RAR, może z wirusem…).


Jakbyś podał nazwę wtyczki do OBS to może ktoś by ogarnął jak się ją używa lub znalazł lepszy tutorial (poradnik).

Po ostaniej aktualizacji w obs studio po prostu jest przycisk start virtual camera nie potrzeba już pluginu

Ale on może mieć wersje nie “studio” (“classic” albo Streamlabs…) lub nie wie jak aktualizować wersje studio do nowszej.

Nie wiem jak aktualizować ale usunąłem i pobrałem na nowo obs więc powinien być najnowszy