Wideorejestrator do auta - bezprzewodowy?

Witam wszystkich

Na wstępie - jeżeli jest bardziej odpowiedni dział dla mojego tematu, proszę o przeniesienie.

Poszukuję widoerejestratora do samochodu.
Zależy mi na braku kabli więc zastanawiam się czy są bezprzewodowe, zasilane np na baterie lub solarne?

Będę wdzięczy za pomoc.

Pozdrawiam
Darek

Oj, chyba nie ma czegoś takiego. W czym problem podpiąć ładowarkę do gniazda zapalniczki i JEDEN kabel do rejestratora? Przewód można poprowadzić przy podsufitce, żeby nie wisiał i nie przeszkadzał, jeśli o to biega.

tak o to chodzi.
Może jeszcze ktoś pomoże?

O solarnym ładowaniu zapomnij. Jeśli bezprzewodowo, to GoPro.

Atutem wideorejestratora jest jego bezobsługowość - wsiadasz do auta i jedziesz, a kamera uruchamia się i wyłącza automatycznie, bez Twojego udziału. GoPro tego nie zapewnia, ale nie masz kabelków, które odpowiednio zareagują na podpięcie/odcięcie zasilania. No i nie nagrasz 8-godzinnej trasy z Rzeszowa do Szczecina.

1lajk

OK, dziękuję za pomoc.

Chcesz bezprzewodowy wideorejestrator? Telefon na powerbanku i wsio :slight_smile:

Niby takie istnieją, ale ich czas pracy jest śmiesznie krótki, a przez to wygoda takiego rozwiązania jest dużo mniejsza. Dochodzi do tego jeszcze przymus pamiętania o każdorazowym włączeniu i wyłączeniu kamery jak wspomniał @anon67650823, no i codzienne ładowanie.
Zdecydowanie lepiej raz się przyłożyć do ułożenia kabli w pojeździe. Jeśli nie czujesz się na siłach, to podjedz do jakiegoś elektryka samochodowego, albo małego sklepu z elektroniką gdzie taką usługę wykonają za ciebie. Elektryk może nawet wepnie ci się bezpośrednio w instalację, aby nie zajmować gniazda zapalniczkowego/usb.