Widget Pogody nie aktualizuję się ponieważ trzeba włączyć GPS

(W377b) #1

Witam

Ostatnio aktualizowałem Androida na wersję 4.4.4. Po zaktualizowaniu się systemu postanowiłem dodać widget pogody. Nawet gdy mam włączone Wifi, dane komórkowe, to i tak nic nie daję ponieważ włącza się GPS. Czy można aktualizować pogodę bez włączonego GPS? Nie chcę mieć cały czas tego włączonego ponieważ ta opcja zżera baterie :confused: Dzieję się to na każdym widgecie pogody.

Dziękuję za wszelką pomoc :slight_smile:

(Dimatheus) #2

Hej,

A jaki to model telefonu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Smskiller) #3

Musisz wyłączyć automatyczne pobieranie lokalizacji i ustawić miasto ręcznie

(W377b) #4

Samsung Galaxy S3 LTE. Ustawiałem ręcznie i to niestety nic nie dało

(Dimatheus) #5

Hej,

Po zmianie uruchamiałeś widżet jeszcze raz? Ewentualnie może restart telefonu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(W377b) #6

Restart telefonu też nie pomógł. Chciałem dodać że na starszej wersji androida tak się nie działo i wszystko chodziło w porządku, ale po aktualizacji do 4.4.4 problem się pojawił.

Oczywiście aktualizacja przebiegła bez żadnego drobnego problemu?

(W377b) #8

Tak. 

(Dimatheus) #9

Hej,

A na telefonie masz wersję systemy brandowaną czy jakąś inną?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(W377b) #10

Brandowaną. Problem został naprawiony z GPS, teraz problem jest taki że gdy jest pochmurno i na widgecie pokazuję że jest pochmurno to tapeta powinna też się  zmienić na taką a cały czas pokazuję słoneczną tapetę :confused: Wiecie jak to naprawić?

Widget wbudowany jest, czy może instalowany ręcznie? Jeśli ręcznie to spróbuj przeinstalować widget. 

(W377b) #12

Przeinstalowałem i nadal problem występuję :confused:

(Dimatheus) #13

Hej,

Czyli zostaje wykonać kopię danych na urządzeniu i spróbować przywrócenia danych fabrycznych bądź instalacji aktualizacji systemu jeszcze raz.

Pozdrawiam,

Dimatheus