Widget Pogody nie aktualizuję się ponieważ trzeba włączyć GPS

Witam

 

Ostatnio aktualizowałem Androida na wersję 4.4.4. Po zaktualizowaniu się systemu postanowiłem dodać widget pogody. Nawet gdy mam włączone Wifi, dane komórkowe, to i tak nic nie daję ponieważ włącza się GPS. Czy można aktualizować pogodę bez włączonego GPS? Nie chcę mieć cały czas tego włączonego ponieważ ta opcja zżera baterie :confused: Dzieję się to na każdym widgecie pogody.

 

Dziękuję za wszelką pomoc :slight_smile:

Hej,

A jaki to model telefonu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Musisz wyłączyć automatyczne pobieranie lokalizacji i ustawić miasto ręcznie

Samsung Galaxy S3 LTE. Ustawiałem ręcznie i to niestety nic nie dało

Hej,

Po zmianie uruchamiałeś widżet jeszcze raz? Ewentualnie może restart telefonu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Restart telefonu też nie pomógł. Chciałem dodać że na starszej wersji androida tak się nie działo i wszystko chodziło w porządku, ale po aktualizacji do 4.4.4 problem się pojawił.

Oczywiście aktualizacja przebiegła bez żadnego drobnego problemu?

Tak. 

Hej,

A na telefonie masz wersję systemy brandowaną czy jakąś inną?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Brandowaną. Problem został naprawiony z GPS, teraz problem jest taki że gdy jest pochmurno i na widgecie pokazuję że jest pochmurno to tapeta powinna też się  zmienić na taką a cały czas pokazuję słoneczną tapetę :confused: Wiecie jak to naprawić?

Widget wbudowany jest, czy może instalowany ręcznie? Jeśli ręcznie to spróbuj przeinstalować widget. 

Przeinstalowałem i nadal problem występuję :confused:

Hej,

 

Czyli zostaje wykonać kopię danych na urządzeniu i spróbować przywrócenia danych fabrycznych bądź instalacji aktualizacji systemu jeszcze raz.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus