Widoczność plików z okładkami albumów w Eksploratorze Plików

Witam!
Może nie jest to problem z oprogramowaniem, lecz dotyczy plików i nie wiem, gdzie go wsadzić.
Do rzeczy:

Jak widać na powyższym zrzucie, poza plikami muzycznymi, widnieją także grafiki JPG z nazwami “AlbumArt_numer.jpg”. Są to okładki płyt. Chodzi mi o to, jak te pliki ukryć tak, żeby one były widoczne dla playera, a w Eksploratorze ich “nie było”?
Na pendrivie również mam te pliki mp3, a tych grafik nie widać i player, np. Groove Okładki pokazuje.
Screen z Groove"a:


Proszę o szybką odpowiedź i wskazówki, jak te pliki schować, bo ich widoczność w Eksploratorze mnie trochę drażni.
Dodam jeszcze, że w niektórych moich folderach z muzyką znajduje się - poza AlbumArtami plik o nazwie “Folder.jpg.”

Nadaj im atrybut ukryty, a w ustawieniach folderów zaznacz nie pokazuj ukrytych plików.

dodaj do pliku MP3 okładkę, a pozostałe pliki JPG usuń :stuck_out_tongue: albo po prostu dodaj atrybut ukryty jak mawia @sensu

No ok, ale kiedy w ustawieniach folderów i wyszukiwania odznaczę pole “Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane)”, to na pendrivie te AlbumArt’y się pojawiają. Jednak ikonki tych plików są takie rozjaśnione, a we właściwościach jest zaznaczone pole wyboru “Ukryty” i na dodatek to pole jest wyszarzone (nie można w nie kliknąć). Dochodzę więc do wniosku, że te okłatki albumów mają ustawiony jakiś atrybut - bynajmniej moim zdaniem nie jest to zwykłe ukrycie.
Wszystko pokazują poniższe screeny:

Sprawdzałem jeszcze, jak odczytuje te pliki Ubuntu i widzi je normalnie, natomiast Total Commander nie wykrywa tych plików w ogóle.
Jaki więc może być to atrybut tych okładek i jak go zastosować.
Doda jeszcze, że te AlbumArt’y pokazały mi się po tym, jak zgrywałem muzę z telefonu na kompa. Podczas tej operacji system pytał się, czy zastąpić istniejące już, ale niewidoczne AlbumArt’y. Ja z pośpiechu kliknąłem na “Kopiuj i zamień” zaznaczając przy tym opcję, żeby nie pytał za każdym razem. Od tej pory są widoczne te pliki, a ja chcę je schować.

Na liście oprócz opcji [quote=“blumberplumber, post:4, topic:534096”]
“Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane)”
[/quote]

jest jeszcze “Nie pokazuj ukrytych plików i folderów” i to właśnie trzeba zaznaczyć.

Nie. Okazuje się, że te pliki z okładkami mają atrybut “Systemowy” i “Ukryty”. Na telefonie te pliki prawdopodobnie nie mają tych atrybutów, bo ich mieć nie mogą, gdyż player np. Poweramp nie odczytałby okładek. Wystarczy dodać atrybut “Systemowy” i “Ukryty” używając np. Programu Atribute Changer.
Link:


Podczas kopiowania muzyki z telefonu po prostu zostały podmienione AlbumArty z tych “systemowych” na normalne, dlatego mi się pokazują w Eksploratorze Plików Windows.