Widoczność postów na oficjalnej stronie - Facebook

Mam takie nietypowe pytanie. Kiedy piszę post na Facebooku, mogę ustawić jego widoczność - dla wybranych znajomych, albo tylko dla siebie. Ale kiedy pisze się post na czyjejś stronie oficjalnej na Facebooku, od razu jest zaznaczone: ,Wszyscy mogą zobaczyć post na tej stronie publicznej". Czy da się coś zrobić, żebym mógł napisać post na takiej stronie i żeby moi znajomi tego nie widzieli na mojej osi czasu? Oczywiście po wejściu na tą stronę oficjalną by to zobaczyli, ale chodzi o to, żeby się to nie pokazało na mojej osi czasu.

Po co mi to potrzebne? Ano po to, że chciałbym iść na koncert piosenkarki z lat dzieciństwa, śpiewającej piosenki dla dzieci, a głupio się do tego przyznać przed znajomymi :slight_smile: Chciałbym ją o coś zapytać, bo informacje o koncercie są mocno niekompletne, na wiadomości prywatne nie odpowiadają, ale na posty publiczne czasem odpisują, jak można zauważyć na jej stronie. Stąd moje pytanie.

załóż sobie fikcyjne konto i zapytaj :slight_smile:

No to jest jakieś rozwiązanie :slight_smile:

Czego masz się wstydzić? Wstydzić to się można kraść, a nie tego czym się interesujesz. Skoro znajomi nie akceptują Ciebie takiego jakim jesteś, to może zmień znajomych lub nabierz więcej dystansu do siebie, bo z samego siebie też trzeba umieć się pośmiać :wink:

Ja korzystam z Facebooka raczej biernie, tj. nie polubiam zbytnio stron, nie komuntuję zbyt często, ale może spróbuj dodać komentarz i skorzystać z opcji ukrycia na osi czasu.

Stało mi się coś dziwnego. Zgodnie z poradą, założyłem fikcyjne konto, z którego napisałem. Mniej więcej od tamtego czasu mam dziwny problem, mianowicie na obu kontach - prawdziwym i fikcyjnym - moja oś czasu jest całkowicie pusta. Pojawiają się na niej tylko wstawione przeze mnie zdjęcia oraz to, co napiszę sam poprzez okno ,O czym teraz myślisz?". Nie pojawia się natomiast nic, jeśli coś ,polubię", jeśli napiszę post na czyjejś stronie, jeśli skomentuję zdjęcie na czyjejś stronie itd. Wszystko, co możliwe, mam ustawione na ,publiczne", poza oczywiście danymi typu adres, czy numer telefonu. Ten temat napisałem, bo nie dało się ukryć przed znajomymi postów napisanych na oficjalnej stronie - teraz już się nie wyświetlają na osi czasu, ale nie wyświetlają się też inne rzeczy. Widzę, jak znajomi coś ,polubią", ale oni nie widzą, jak ja coś polubię. Tymczasem ,dziennik aktywności" pęka w szwach, tam jest wszystko - co polubiłem, co skomentowałem, itd. Wszystko tam jest ustawione na publiczne, a mimo to nie pojawia się to na osi czasu. Nie rozumiem, o co tu chodzi.