Widoczność w google

Witam! Założyłem ostatnio stronę z opisami do GG ale nie jest widoczna w google. Dodałem ją już do googli i do kilku katalogów. Zarejestrowałem się na wymianach banerów i linków a to nic nie dało.

****************

Kod zgodny z walidacją W3C, rozbudowane meta-tagi oraz cierpliwość.

Boty wyszukiwarek będą na dniach indeksować Twoją stronę i dodają ją do swojej bazy.

Masz tutaj artykuł, który bardzo Ci pomoże > http://www.web-marketing.pl/pozycjonowanie-stron/

Ale ja już czekam od jakiegoś czasu i nic to nie daje. nie ma jeszcze jakiegoś innego sposobu???

Na pozycję Twojej wyszukiwarce ma również wpływ domena. Twoja należy chyba do darmowych, więc nie liczyłbym za bardzo na 1. miejsce w wyszukiwarkach. Cieszyłbym się w ogóle, jakby była na jednej z pierwszych stron…

Indeksowanie witryny nie trwa minutę, tylko 3 dni, a nawet tydzień…

Możesz się pobawić za to reklamami.

ja to wiem. czekam już z tydzień. nie chce żeby ta strona była 1 tylko znajdowała się mniej więcej do 10 strony google. a darmowy hosting nie jest dużą przeszkodą. widziałem strony na darmowym hostingu które są 1 w wynikach google

Na darmowych hostingach dzieją się naprawdę dziwne rzeczy, weź to też pod uwagę.

a jaki hosting możesz mi polecic bo planuję przejść na boo.pl

Powiem szczerze, że darmowe hostingi powinny służyć jako projekt eksperymentalny, a nie jako w pełni funkcjonująca w Internecie witryna.

Ale jeśli już, to w Internecie jest pełno list darmowych hostingów, osobiście odradzam Ci ofertę cba.pl - strony ładują się strasznie wolno. Prędkość serwerów na yoyo.pl czasami przeraża, reklamy mogą być nieco uciążliwe.

Dzięki