Widok folderów w windowsie XP

Witam!

Mam taki problem z folderami (mam XP prof) No więc: Włączam kompa, otwieram folder np. tapety i ustawiam widok na przezrocznie potem otwieram dysk C i ustawiam na ikony. Wyłaczam kompa i na następny dzień patrze i w Tapetyikony a na C jest przezrocznie (odwrucenie przypadkowe, mogłem ustawić miniatury i też by zmieniło) I tak za karzdym razem. W opcjach folderów mam zaznaczone by zapamiętywało ustawienia folderów, ale system i tak mi domyślnie wybiera widok i obrazek w miniaturze.

xxx.GIF

Nie wiem czemu wybrało te obrazki :? i czemu ustawiło C jako dysk obrazów

O to może tu chodzić ???

a zapisales zmiany ktore robisz

Chyba nie przeczytałaś mojego postu :stuck_out_tongue:

Zmieniam wygląd folderu a ten po restarcie systemu wygląda tak jak przed moją zmianą.

:x

AHA!! Te zmiany :oops: No ale chyba oczywistym jest że tak !!

Tomi_lee a może w opcjach folderów masz zaznaczoną opcję przywróć poprzednie okna folderów po zalogowaniu ??

ty to masz problemy sprwadz wszystko przed resetem a nie potem masz problem;wSz ma racje sprawdz bo niemozliwoscia jest zeby samo ci zmienialo Tomi_Lee cyt.

AHA!! Te zmiany No ale chyba oczywistym jest że tak ! Aż taki głupi nie jestem

polemizowala bym z tym hihi oczywiscie zartuje :stuck_out_tongue:

Mam zaznaczone, ale to tylko otwiera okna które nie zostały zamknięte przy wyłaczeniu kompa

Hmmm… no to w takim razie, patrząc na zakładkę opcji folderów nie widać, abyś miał złe ustawienia…

Czy nikomu po pewnym czasie nie zmienia ie ustawiony przez niego widok w folderze?