Widok folderów

witam!

czy ktoś z was szanownego grona zna może jakiś sposób na to żeby łatwo, szybko i przyjemnie zmienić widok w folderach dla np. całego dysku :slight_smile:

to znaczy tak, że tylko partycję np. D:\ mogę ustawić jako kafelki… itp.

chodzi ci o zmiane kolorów folderów? bo dokładnie nie zrozumiałem a twój post czytałem 4 razy :?

Żeby opcja “zastosuj do wszystkich folderów” zadziałała jedynie dla jednej partycji.

PS Nie sądzę, aby było to mozliwe bez jakiegoś dodatkowego softu…

Masz zaznaczone na D:\ w Narzędzia >>>opcje folderu…>>> widok >>> Zapaniętaj ustawienia wyswietlania każdego folderu??

U mnie to działa , nawet po restarcie Xp :slight_smile:

nie chodzi o to o czym pisze Pawek

tak to mam, ale nie o to mi chodzi… bo żeby mieć widok ‘kafelki’ tylko dla dysku D:\ to muszę go ręcznie zmieniać w ponad 100 folderach… a jeśli dam w Narzędzia >>>opcje folderu…>>> widok >>> zastosuj do wszystkich… to wtedy wszędzie mam widok np. kafelki :-s :?

Pawek a znasz może jakiś soft, który by to umożliwiał :?:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=widok

czy to ma coś wpólnego z tym ??

Monczkin… nie, niestety to nie to :frowning:

kurde chyba faktycznie nie da się tego zrobić :frowning:

Chyba nie do końca rozumiecie… DUCH chce, aby na partycji D: miał np. widok “kafelki”, a na partycji C: np. “ikony”, ale żeby to się dało ustawić dla danej partycji osobno, bo ma dużo tych folderów :stuck_out_tongue:

nie wiem jak masz poukładane te foldery ale…

może stworzyć tymczasowo folder na danej partycji do niego przenieść te które chcesz zmienić, zmienić np.: na kafeliki, spowrotem poprzenosić te foldery a tego wywalić :roll:

dokładnie o to chodzi :lol:

tak się nie da :slight_smile: