Widok tagów plików mp3

W folderach z plikami muzycznymi,przy ustawieniu:widok→kafelki widoczna jest część tagu:

El_Dorado_z_tagiem_1_jpg_300x300_q85.jpg

po najechaniu kursorem myszy, w etykiecie wyświetlają się wszystkie zawarte informacje. Ale nie we wszystkich folderach.W tym samym katalogu-tyle,że innym folderze wyświetla się tylko nazwa pliku,a po najechaniu kursorem wyświetla się tylko typ pliku:

El_Dorado_bez_tagu_jpg_300x300_q85.jpg.

Do tagowania używam od kilku lat-Mp3 tag,stosuję te same znaczniki,we wszystkich folderach ustawiony ten sam widok ,tak więc w czym tkwi problem? Całe to “zjawisko” pojawia się sporadycznie i jednostkowo,ale właśnie nie wiem od czego to zależy.Może ktoś z Was kuma bazę-proszę o pomoc :slight_smile:

Z tego co pamiętam, to w Windows można określić typ folderu: “muzyka”, “video” … i w zależności od tego co jest ustawione, wyświetlane są inne szczegóły z tagów.

wszystkie katalogi i foldery muzyczne ustawione mam tak samo,zarówno typ jak i widok (pisałem o tym),a mimo to w sporadycznych przypadkach opisany problem występuje.Po ponownej konwersji plików,do identycznego formatu,w tym samym folderze,owe tagi i etykiety wyświetlają się prawidłowo.Z tym,że nadal nie wiem gdzie tkwi “kruczek”.