Widze bios przy starcie xp

co zrobić aby przy starcie systemu nie wyskakiwał bios?

dzieki za odp. :o


< Caps Lock > !!

Asterisk

Specjalnie dla Ciebie definicja:

Twoje pytanie jest równe czy jak połamie płytę główną to czy bedzie działała nie. Nie możesz biosu wyłączyć bo nie odpalisz komputera tak samo jak byś wyjoł bateryję biosu czy go uszkodził na płycie i PA PA komputerku … :smiley:

Kolejny ***********, któremu wydaje się że jest mądry.

Nie można wyłączyś biosu ,ale można zrobić żeby nie wyskakiwał

jeśli w biosie jest opcja silent boot

UpDate:

fiesta

Na Przykładzie AMI biosu, możesz skrócić czas wyświetlania, w biosie w zakładce Advanced Bios Features w pozycji Initial Display Mode zamiast Silent(wyswietla podczas startu, logo producenta płyty gł. i wydaje dwa razy piiiii)ustawiasz na Bios(startuje szybciej i bez logo z jednym piiiii).

Mam tu coś dla Ciebie :x

ja bym dał BAN’a :]

Może z banem trochę się powstrzymajmy, ale nie mniej jednak proponowałbym trochę opanować język.

Też proponował bym bana.

Bo to zachowanie jest karygodne.

Tymbardziej jak na nowego użytkownika, który topiero zaczyna a co potem bedzie …

Zgadzam się z Liskiem, ale nie ma co pobłażać takiemu zachowaniu :?

A po drugie czy można posiadac 2 profile…

Bo coś podejarzane mi się wydaje:

Andrzej888400@o2.pl

sykstus99

czy to nie ten sam użytkownik …

Zostawmy tą sprawę dla moderatorów :wink:

Dokładnie :smiley: :smiley: :smiley:

To nie jest ten sam user, chyba że pisał z dwóch różnych miejsc (POLPAK i NEO)

Wracamy do tematu wątku 8)

BAN! !!

ps.

Nazwanie Piotrwx ************, nie jest treścią obrazliwą, to tylko moje zdanie. Uważam że jest dotknięty *******.Ale skoro on uważa że to jest obrażliwe to chćę bana, pliss nie chcę komentować już tych lamerów.

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:?

Dostałeś swoją szansę - leoiej chyba przeprosić i po sprawie,

a nie trwać przy swoim - oświadczam Ci, że to określenie jest (…)

Trzymaj się tematu i uważaj, o piszesz - bo naprawdę źle się to

dla Ciebie skończy.

Tyle na temat Twojego zachowania - sprawa regulaminu została

poruszona wcześniej

Czyli widze, ze nie warto udzielać się na forum, bo osoby którym nie pasuje odp. po porstu obrażają i to wszystko …

A niestety muszę powiedzieć tęż że obsługa nie kwapi się aby jakoś sie temu przeciwstawić …

Przykre lecz prawdziwe …

Przykre jet to że teraz wypisujesz bzdury.

W Twojej sprawie w tym topicu interweniowało dwóch moderatorów i administrator. A co do decyzji o banie to pozostaw ją administratorm, to oni są za to odpowiedzialni i decyzja leży w ich gesti.

I takiej pomocy też nie potrzebuje