Więcej demonstracji "Sztuczki i kruczki w Windows XP"

Bardzo fajnie zrobione demonstracje dużo się dzięki nim nauczyłem i prosił bym o więcej tego typu filmów "Sztuczki i kruczki w Windows XP " Myślę, że nie tylko ja tak myślę:) Gratuluję Panu Wojtkowi, który przygotował demonstrację :):slight_smile: Pozdrawiam całą ekipę dobrych programów :slight_smile:

A może nie tylko na XP, lecz na Vistę, GNU/Linux także?

Też tak sadze myśle że przydało by się jeszcze coś tego typu…Pozdrawiam cała załogę dobrych programów:):slight_smile:

Też jestem za, ale najlepiej tak jak pisze Piwollo , nie tylko na xp, ale też na vistę oraz GNU/Linux

Tylko niestety Administratorzy zajmują się organizowaniem zlotu, więc wątpię żeby to zostało zrobione.

Też się zgadzam z przedmówcą, Xp nie jest jedynym systemem użytkowanym w Polsce.

Win XP jest najpopularniejszy i pewnie dlatego został wybrany. Też popieram ten pomysł, ja akurat mam tylko XP, ale warto też pomyśleć o innych, poza tym fajnie by było gdyby nowe sztuczki i kruczki pokazywały się co tydzień, jeśli jest taka możliwość (tricków jest naprawdę dużo :smiley: )

Może nie raz w tygodniu, bo wątpię aby redakcja miała tyle czasu, ale chociaż raz na miesiąc.

było by świetnie! chociaż ten raz w miesiącu…

Jeszcze dużo czasu do następnego zlotu to może zrobicie jakąś nową demonstracje ;>.

pozdrawiam;]

Raz w tygodniu , miesiącu , a może codziennie?

Macie pojęcie ile czasu zajmuje zrobienie kilku minutowej prezentacji

Ale fakt faktem wielu ludziom to bardzo pomaga i sam czasami z tych prezentacji korzystam