Więcej demonstracji

Jesteście świetni, jeżeli szukam jakiegoś programu to najpierw sprawdzam Was! To znaczy DobreProgramy. Ale prosiłbym o więcej demonstracji.

Popieram

Ja też popieram ostatnio niema ani jednej nowej demostracji

Panowie, trochę cierpliwości

Demonstracja, nie jest rzeczą aż tak prostą, zrobienir demonstracji zajmuje sporo czasu

Taki vortal jak DP nie stawia na ilość a na jakość, demonstracje sa starannie (perfekcyjnie) dobierane (robione), a pośpiech jest złym doradcą przy tak ciężkiej pracy, także panowie proponuje ciepliwie poczekać na kolejne demonstracje (to czekanie napewno wynagrodzi wam następna ciekawa i konkretnie zrobiona demonstracja) :wink:

Najlepiej napiszcie czego maja dotyczyć demonstracje. Podajcie tematy.

Ok a można wiedzieć o czym będzie kolejna demonstracja ??

To żadna niespodzianka, jak będzie wiadomo - o czym. No i konkurencja zna plany. ;]

Zgadzam się z kuz5 demonstracji nie jest dużo, ale są na bardzo wysokim poziomie :slight_smile:

Skoro rozmawiamy już o demonstracjach to nie będe zakładał nowego tematu i napisze w tym:

Demonstracje Docenta można pobrać na dysk, a dlaczego nie można pobrać demonstracji, które wykonali Mikołaj i Ryan?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=20 :wink:

Ha! To może konkurs na pomysł na demonstrację? No więc jakby co, zaczynam! Może wielu z nas ucieszyłby kurs tworzenia stron WWW - zwłaszcza początkujący użytkownicy byli by pewnie zainteresowani, myślę że to ciekawy pomysł wymagający małego dopracowania…

PS: Wiem, że demonstacje to nie prosta rzecz, ale może by czytelnicy forum jak i serwisu samego pomogli by w tworzeniu demonstracji.

Nie mówię że demonstracja ma byc podana za 5 minut, będe czekał…!

Docent ma boskie demonstracje i ma sexy głos.

Z jakich programów droga redakcja korzysta przy tworzeniu demonstracji?

więc magiku omów w jednej demonstracji cały kurs html, php, mysql, ajax oraz asp.

Chcesz się na uczyć html’a - google :arrow: kurs+html

chcesz php itd - tak samo.

Zresztą najlepiej to kupić jakąś książkę helionu .

:x

:frowning: o ludzie, zadziwiacie mnie. Demonstracja mogła by być podzielona na części, w każdej części by mogłobyć omówione coś inneg… Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, ale nieważne. Demonstracje na temat Visty są trochę nudne, i tak nie kupie tego lipnego systemu. Mam XP i zostane przy nim…Ludzie myślcie trochę! Pamiętajcie: to tylko pmysł, a nie rozkaz!

Jaka sama nazwa wskazuje jest to Vortal (czytaj serwis jednotematyczny) dotyczący oprogramowania a nie programowania

Dokładnie :stuck_out_tongue:

Zgadzam się z fiestą i L337 Crew :slight_smile: Nawet jeżeli takie coś przejdzie (chociaż jestem przeciw) to skąd wiesz, że Docent potrafi tworzyć strony? specjalnie będzie się uczył, aby zrobić dla ciebie jedną demonstrację :roll:

Wreszcie się dowiedziałem konkretnie co to takiego, ten Vortal :smiley:

Może coś na ogólnego na temat systemów operacyjnych - krótkie porównanie tych wszystkich Windowsów, Unixów, czy MacOS-ów?

No i znowu nie myślicie…

Dobra, nieważne, odłóżmy to na bok, ten kurs tworzenia stron WWW w demonstracji.

Ale demonstracja o OpenOffice mi się podobała, ale trochę za mało.

PS: Pozdro dla wszystkich!