Więcej demonstracji

(Robert Warszawa) #1

Jesteście świetni, jeżeli szukam jakiegoś programu to najpierw sprawdzam Was! To znaczy DobreProgramy. Ale prosiłbym o więcej demonstracji.

(Pioterek96) #2

Popieram

(Donkey Pl) #3

Ja też popieram ostatnio niema ani jednej nowej demostracji

(Kuz5) #4

Panowie, trochę cierpliwości

Demonstracja, nie jest rzeczą aż tak prostą, zrobienir demonstracji zajmuje sporo czasu

Taki vortal jak DP nie stawia na ilość a na jakość, demonstracje sa starannie (perfekcyjnie) dobierane (robione), a pośpiech jest złym doradcą przy tak ciężkiej pracy, także panowie proponuje ciepliwie poczekać na kolejne demonstracje (to czekanie napewno wynagrodzi wam następna ciekawa i konkretnie zrobiona demonstracja) :wink:

(Micromac) #5

Najlepiej napiszcie czego maja dotyczyć demonstracje. Podajcie tematy.

(Donkey Pl) #6

Ok a można wiedzieć o czym będzie kolejna demonstracja ??

(system) #7

To żadna niespodzianka, jak będzie wiadomo - o czym. No i konkurencja zna plany. ;]

(Juven) #8

Zgadzam się z kuz5 demonstracji nie jest dużo, ale są na bardzo wysokim poziomie :slight_smile:

Skoro rozmawiamy już o demonstracjach to nie będe zakładał nowego tematu i napisze w tym:

Demonstracje Docenta można pobrać na dysk, a dlaczego nie można pobrać demonstracji, które wykonali Mikołaj i Ryan?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=20 :wink:

(Robert Warszawa) #9

Ha! To może konkurs na pomysł na demonstrację? No więc jakby co, zaczynam! Może wielu z nas ucieszyłby kurs tworzenia stron WWW - zwłaszcza początkujący użytkownicy byli by pewnie zainteresowani, myślę że to ciekawy pomysł wymagający małego dopracowania…

PS: Wiem, że demonstacje to nie prosta rzecz, ale może by czytelnicy forum jak i serwisu samego pomogli by w tworzeniu demonstracji.

Nie mówię że demonstracja ma byc podana za 5 minut, będe czekał…!

Docent ma boskie demonstracje i ma sexy głos.

Z jakich programów droga redakcja korzysta przy tworzeniu demonstracji?

(L337 Crew) #10

więc magiku omów w jednej demonstracji cały kurs html, php, mysql, ajax oraz asp.

Chcesz się na uczyć html’a - google :arrow: kurs+html

chcesz php itd - tak samo.

Zresztą najlepiej to kupić jakąś książkę helionu .

:x

(Robert Warszawa) #11

:frowning: o ludzie, zadziwiacie mnie. Demonstracja mogła by być podzielona na części, w każdej części by mogłobyć omówione coś inneg… Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, ale nieważne. Demonstracje na temat Visty są trochę nudne, i tak nie kupie tego lipnego systemu. Mam XP i zostane przy nim…Ludzie myślcie trochę! Pamiętajcie: to tylko pmysł, a nie rozkaz!

(fiesta) #12

Jaka sama nazwa wskazuje jest to Vortal (czytaj serwis jednotematyczny) dotyczący oprogramowania a nie programowania

Dokładnie :stuck_out_tongue:

(Juven) #13

Zgadzam się z fiestą i L337 Crew :slight_smile: Nawet jeżeli takie coś przejdzie (chociaż jestem przeciw) to skąd wiesz, że Docent potrafi tworzyć strony? specjalnie będzie się uczył, aby zrobić dla ciebie jedną demonstrację :roll:

(Szarex2 0) #14

Wreszcie się dowiedziałem konkretnie co to takiego, ten Vortal :smiley:

Może coś na ogólnego na temat systemów operacyjnych - krótkie porównanie tych wszystkich Windowsów, Unixów, czy MacOS-ów?

(Robert Warszawa) #15

No i znowu nie myślicie…

Dobra, nieważne, odłóżmy to na bok, ten kurs tworzenia stron WWW w demonstracji.

Ale demonstracja o OpenOffice mi się podobała, ale trochę za mało.

PS: Pozdro dla wszystkich!