Więcej Ikon.....po co są?

Witam :smiley:

po co jest ta opcja “na dole” przy Emotikony skoro za użycie niektórych z dostępnych dodatkowych emotikonów wiąże sie równoznacznie :frowning:

wiec zastanawiałem sie… po co jest udostępnione coś co jest niezgodne z regulaminem ??

Żadna ikona nie jest zakazana. Zakazany jest nadmiar ikon w notce. Kilka zdań i jakakolwiek emota (czy dwie) powinny być w porządku. Brak faktycznej treści i stado emotek kwalifikuje do warna.

Po pierwsze: A może jakiś przykład :?

Po drugie: Może ten emot obrażał kogoś lub nie chodzi o sam emot ale o słowa

Po trzecie: Napisz do moda na PW za co ten ktoś dostał ostrzeżenie i będzie wszystko jasne dla Ciebie

xulu kto dostał???

lazikar

pysiu dostał, jak sadze za użycie nieodpowiedniej ikonki

(:dupa:)

wiec dla mnie sprawa jest jasna "nieodpowiednie " powinny zostać usunięte , nieraz mnie korca żeby użyć jednej lub drugiej lecz wiem co sie z tym wiąże

wiec ??

nie wiem jak na razie jakie jest Twoje zdanie na ten temat ,ale ja mam jednoznaczne po co korcić czymś nieodpowiednim…

ps.

jeżeli sie mylę proszę poprawcie mnie…

xulu bo równie dobrze mogę stwierdzić w jakimś luźnym temacie, że w :■■■■: mam, to że po 12h dziś i 12h wczoraj mój projekt dalej nie działa i idę spać

w takiej sytuacji nikogo by to raczej nie gorszyło jak sądzę. wszystko jest dla ludzi, trzeba znać tylko umiar i mieć wyczucie dobrego smaku

Bzdury wypisujesz.

[-X

Co może nie prawda???

Co innego jest :

a

lazikar czy admin zawsze ma racje ??

odpowiedziałeś na pierwsza część mojego postu ok’

proszę odpowiedz na druga

ps.

idę teraz sie coś :drinking: wracam za godzinę lecz nie wiem czy nie lepiej będzie jeżeli nie przeniesiemy tej dyskusji na : icon_pm.gif

xulu admin też sie myli. :smiley:

Na PW lepiej nie bo sie na nas …

Tylko za dużo nie …

lazikar

aż tak źle to nie jest chociaż :rotfl2: ok’

cały czas oczekuje na odpowiedz z Twojej strony na druga cześć mojego pytania…

Emoty zostały wstawione kilka lat temu. Są i można je używać. Nie wiem czy uważacie że jakieś są nieodpowiednie. Mi nie wydaje sie.

Czy tak naprawdę krocimy czymś nieodpowiednim. Nie.