Więcej

(Przemek89k) #1

czy moglibyscie dodac wiecej gierek i programow ... przeciez w internecie jest wiele bezplatnych gier i programow albo chociaz linki do podstron i tak juz duzo zrobiliscie ale gdyby bylo wiecej to bylo by ok.... chyba ze nie macie juz na serverze mb .... :?

(system) #2

Tu nie chodzi o ilość, jednak o jakość. Jeżeli jednak masz ciekawy i warty polecenia program to napisz do administratorów.

A jeżeli chodzi o miejsce na serwerze - do wielu programów prowadzą linki do stron producenta.

Pozdrawiam

UPDATE:

http://www.dobreprogramy.com/obsluga/propozycja.php

(Przemek89k) #3

wszyscy o tej jakosci i ilosci co wy do tych wyrazow macie :slight_smile: wkuwaliscie regulamin gdzie pisalo ilosc i jakosc czy co :stuck_out_tongue: duza ilosc nie znaczy wcale gorzej no nie ....?? 8)

(Peter457) #4

mi tam pasuje ilosc gierek na stronce mam co do robienia ale jedna mnie wciagnela "catch the sperm2" chyba tak to brzmi jest wporzooooo 8)

(boczi) #5

Dla mnie aż za dużo tych gier... :smiley: Ale proponowałbym zamieścić grę pt. "Lit". Sąto typowe scrabble, gra ta zwyciężyła wśród innych podobnych gier na http://kurnik.pl/ Tam też jest dostępna ta gra.

(Przemek89k) #6

fakt gierka lit jest spoko ukladanie wyrazow tez mi sie podoba ... :slight_smile:

(system) #7

Jak dla mnie to na vortalu w ogóle mogłoby nie być gier i byłoby dobrze, chociaż ich obecność mi nie przeszkadza.

Co do programów - bardzo dobrze, że istnieje selekcja, bo wtedy mam pewność, że to co ściagam naprawdę mi sie przyda.

Nie rozumiem jednego - po co te BARDZO SUBIEKTYWNE oceny przy każdym programie. Ja prawie z żadną się nie zgadzam. Te gwiazdki jak dla mnie W OGÓLE NIE MAJĄ SENSU - skoro tytuł strony to przypomnę - DobreProgramy... Tylko wydłużają wczytywanie się stron... W niczym nie pomagają - żadnej merytoryki w nich nie widzę, nawet nie wiem co one do końca oznaczają... Łatwość obsługi, ergonomię, jakość, możliwości programu, pomoc techniczną, cenę w sklepie :?:

(system) #8

Skoro jest ich tyle to po co jeszcze ładować te same na vortalu ??

Pozdrawiam\:D/

(system) #9

Witam...A Pawekowi jak zwykle się coś nie podoba.

Taka forma już funkcjonuje od 2 lat i jest jak najbardziej odpowiednia.

...Pawek skończ już narzekać.

(system) #10

Z tym sie zgadzam, czy oceny userów maja jakiś wpływ na te gwiazdki ??

(system) #11

Gwiazdki zostają przyznane przed pojawieniem się jeszcze programu na Vortalu i jest to ocena redakcji, a to jak ocenimy dany program - my użytkownicy, to już inna sprawa...

Do tego służą "komentarze"...

(system) #12

:? :? :? <-- tyle o tym sądze .....

(system) #13

Ocena redakcji, ale czego, za co :?:

Nie narzekam, tylko wyrażam swoje zdanie i sugestię, Sebastianie...

(system) #14

...Ocena ta jest oceną wystawioną przez testującego i dotyczy "całości" danego programu, czyli są to: Jego funkcjonalność, przydatność, możliwości, cechy negatywne...

Taka ocena nie ma na celu zastąpienia oceny wystawianej przez Was w stosunku do odpowiedniego programu, ma Wam jedynie naświetlić pewien szczegół tego co to za program i czego się możecie po nim spodziewać...Ostateczna ocena Zawsze należeć będzie do Was.

(system) #15

No :smiley: to już rozumiem :smiley: :smiley:

(system) #16

A ja nie :? Jak mawia stare przysłowie: "Jak coś jest do wszystkiego, to jest co niczego...". :stuck_out_tongue: I na tym poprzestanę ja, bo i tak nie ma sensu tego drążyć, bo nie zmienicie sposobu oceniania na Vortalu :twisted: - nie chodzi mi o konkretne oceny, bo to subiektywne jest, ale o samą metodę oceny programu.

POZDRAWIAM, Pawek.

(system) #17

a moze mini sąda przy każdym programie która automatycznie będzie zmieniała ilość gwiazdek albo coś :smiley: :smiley: :smiley: oczywiście tego nie wymagam, wiem ze to trudne i nie jestem pewny czy wykonalne ale to taka mała koncepcja :smiley:

(Rafi) #18

Taka sonda by się przydała, to by nie admini ale my określali ocene danego programu.