Wiecie kiedy będzie DX 11?

Witam.

Nie wiem czy to ten dział.

Wiecie kiedy będzie dx 11 i czy będzie działał na karcie obsługującą dx 10 ??

Z góry dzięki.

Directx11 jest zintegrowany z Windows 7, będzie działał ale karta zgodna tylko z 10 nie wyświetli wszystkich efektów.Ale tak naprawdę różnica pomiędzy 10 a 11 jest znikoma i prawie żadna.

DirectX 11 pojawił się już jako aktualizacja w Viście.

Więcej informacji

A to mogę ściągnąć dx 11 na moją vistę tyko, że prawie nic to nie da bo nie ma jeszcze gier na dx 11??? :cry:

Z gier na DX11 jest Colin Dirt 2, BattleForge, S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci

No prawi nie ma gier bo 3 gry to bardzo bardzo mało :lol:

Według mnie DX 11 to niewypał,gry na PC są teraz głównie konwersją z konsol,a te są za słabe na lepszą grafikę i wokół tego to się kręci,już DX 9.0 potrafi dać wyższe rozdzielczości,zobacz ile to API ma lat,a jeszcze jest używane,przecież na DX 10 też prawie nie ma gier

Moim zdaniem jest używane głównie ze względu na kompatybilność z XP - nadal dużo osób używa tego systemu, więc wydanie gry niezgodnej z tą wersją DX byłoby strzałem do własnej bramki. Gdy XP umrze, to DX9 umrze razem z nim.

Prędzej MS coś zrobi,np. wycofa pudełka z XP,które jeszcze są jakimś cudem w sklepach i przestanie łatać system,używanie XP będzie jak używanie IE 6.0,do tego dołożą się producenci sprzętu,nowe sterowniki będą zgodne tylko z Vistą w górę,to tak jakby miał dzisiaj Windows 98,mało już można w nim zrobić