Wieczna instalacja Aviry na 0%

(SebaKomp) #1

Zainstalowałem Avirę, już działa i chroni komputer, a instalator ciągle wskazuje 0%. Co robić?

Okno nazywa się Avira Online Essentials i nie wiem czy mogę je po prostu zamknąć z pełną ochroną komputera.

(Bogdan_G) #2

Albo czekaj na pełną aktualizację bazy, chyba, że to był błąd instalowania aviry, jakiś czeski błąd podwójnego otwarcia instalatora, albo - sprawdź, co pisze w podglądzie zdarzeń. Jak to nie aktualizacja bazy stoi w miejscu, tylko drugi raz uruchomiony instalator programu, to może uda się anulować ten instalator 0% ? Wyłączenie systemu nie wchodzi w grę, bo przy uruchomionym instalatorze msi, tylko uszkadza się instalator. Nawet wyłączenie w procesach instalatora msi, potrafi zbugować system.

Avira działa, to sprawdź, czy baza już została zaktualizowana. Jak tak, to kombinuj z anulowaniem tego instalatora. W końcu Avira jest darmowa, ale trzeba się zastanowić, czy przy tym wynalazku, nawet odinstalowanie jej, czegoś tam nie uszkodzi.

(SebaKomp) #3

To okno wygląda jak strona internetowa. Baza aktualizacji Aviry najnowsza, widzę jej klucz w rejestrze. Ja nie mówiłem o zamykaniu systemu tylko o zamknięciu okna “instalatora”.

(Bogdan_G) #4

Przeczytałem, że chodzi o instalator programu.

Na wszelki wypadek zapodaj screen z tej “strony - instalatora” i wstaw miniaturę w post - możesz obraz zapodać tu: http://postimage.org/

(SebaKomp) #5

Po najechaniu myszką na logo Aviry pojawia się napis “Logo”. Wszystko to zwykły tekst, a ekran da się przenosić.

Temu oknu nie odpowiadał żaden proces. Wyłączyłem. Jest ok. Temat do zamknięcia.