Wieczna instalacja Aviry na 0%

Zainstalowałem Avirę, już działa i chroni komputer, a instalator ciągle wskazuje 0%. Co robić?

Okno nazywa się Avira Online Essentials i nie wiem czy mogę je po prostu zamknąć z pełną ochroną komputera.

Albo czekaj na pełną aktualizację bazy, chyba, że to był błąd instalowania aviry, jakiś czeski błąd podwójnego otwarcia instalatora, albo - sprawdź, co pisze w podglądzie zdarzeń. Jak to nie aktualizacja bazy stoi w miejscu, tylko drugi raz uruchomiony instalator programu, to może uda się anulować ten instalator 0% ? Wyłączenie systemu nie wchodzi w grę, bo przy uruchomionym instalatorze msi, tylko uszkadza się instalator. Nawet wyłączenie w procesach instalatora msi, potrafi zbugować system.

Avira działa, to sprawdź, czy baza już została zaktualizowana. Jak tak, to kombinuj z anulowaniem tego instalatora. W końcu Avira jest darmowa, ale trzeba się zastanowić, czy przy tym wynalazku, nawet odinstalowanie jej, czegoś tam nie uszkodzi.

To okno wygląda jak strona internetowa. Baza aktualizacji Aviry najnowsza, widzę jej klucz w rejestrze. Ja nie mówiłem o zamykaniu systemu tylko o zamknięciu okna “instalatora”.

Przeczytałem, że chodzi o instalator programu.

Na wszelki wypadek zapodaj screen z tej “strony - instalatora” i wstaw miniaturę w post - możesz obraz zapodać tu: http://postimage.org/

Po najechaniu myszką na logo Aviry pojawia się napis “Logo”. Wszystko to zwykły tekst, a ekran da się przenosić.

Temu oknu nie odpowiadał żaden proces. Wyłączyłem. Jest ok. Temat do zamknięcia.