Wiedźmin 1 Edycja Rozszerzona Save

Cześć,
Mam Wiesia z gog.com. Cała gra szła nie najgorzej choć zdarzały się crash’e w losowych sytuacjach, ale częstymi quick save dało się to jakoś obejść. Jestem teraz w 5 rozdziale. Po rozmowie z królem chcę się przenieść do starej Wyzimy i tu pojawia się mój problem… Po każdej rozmowie z Szambelanem gdy potwierdzam, że chcę się przenieść gra 1-2s się wczytuje i crash :confused: Kurcze bardzo mi zależy żeby ukończyć grę a tu takie coś. Nie potrafię sam tego naprawić. Próbowałem:

  • Zgodność - bez rezultatu.
  • Patch 1.4 i 1.5 - błąd instalacji tj. Nie można rozpoznać wersji gry.
  • 4gb patch - też nic
  • Szukałem save’a ale wszystkie linki są nieaktualne
    Generalnie pomyślałem, że jedynym rozwiązaniem będzie chyba “przeskoczyć” ten fragment poprzez wgranie od kogoś save’a, stąd moja gorąca prośba:

Czy ktoś posiada i udostępni mi save’a z rozdziału V po przeniesieniu do Starej Wyzimy?

Ja grałem po stronie nieludzi i oczywiście miłość z Triss, ale w tej chwili zależy mi po prostu na ukończeniu gry więc nie będę wybrzydzał , może być jakikolwiek scenarusz byle by gra poszła dalej :slight_smile:
Z góry dziękuje za pomoc

Widzę że wersja gry na gogu to 1.5a, więc instalowanie żadnych patchy nie pomoże.
Polecam opisać sytuację pomocy technicznej
https://support.gog.com/hc/pl/requests/new?form=technical
Możliwe że jest to problem o którym nie wiedzą i wypuszczą jakąś poprawkę.

Tylko na Wieśku masz takie problemy - poza tym komp chodzi dobrze? Może sprawdź dla pewności RAM programem MemTest86 a potem dysk Crystal Disk Info.

Tak i przy okazji niech pomierzy napięcia w zasilaczu, wrzuci karte graficzą do piekarnika, wymieni paste i niech w ogóle sprawdzi czy jest prąd w gniazdku, bo może gdzieś zaginął po drodze. Przecież nie będzie robił tego co napisałeś dlatego, że mu wieśka nie chce załadować, śmieszne. To pewnie błąd gry, brakujący plik gry albo coś z Windowsem. Szukaj dziury w całym… Uważam, że reinstall gry lub format komputera by pomógł. Zawsze może pobrać lub wrzucić na pendrive “Gerwanta”, save wgrać na inny komputer i tam przejść niski procent fabuły. Następnie save wrzucić do swojego komputera.