Wiedźmin 1 ER i 2Premium-instalator zawiesza się

Cześć

We wtorek zamówiłem dwupak wiedźmina-1 w Edycji Rozszerzonej i 2 w Premium,w czwartek kurier je dostarczył.

Chciałem zainstalować część pierwszą-włożyłem płytę 1,wybrałem inst. niestandardową,ustaliłem lokalizację gry i kliknąłem instaluj.Proces się rozpoczął,wszystko było OK,aż do chwili,gdy zażądano płyty z materiałami dodatkowymi.Włożyłem ją i kliknąłem w instalatorze literę napędu J: i wtedy instalator się zawiesił-zrobiło mi się białe tło i okienka z informacją o włożeniu drugiej płyty nie mogłem zamknąć.

Sytuacja powtórzyła się przy instalacji dwójki-drugi dysk zawiesił mi instalator.

Patrząc na płytę z jedynką(obie) zauważyłem,że obie mają od środka coś jakby plamę,“czystszą” część-nie wiem,czy to uszkodzenie czy płyty są ok,bo instalacja się zawiesiła,a;e płyta pierwsza działa przy instalacji,materiały dodatkowe ją zawieszają,ALE same materiały są sprawne;skopiowałem z niej soundtrack i oglądałem galerię artów,więc chyba ma coś z systemem.

Z częścią drugą takich “plam” nie ma,a instalator też zawiesza się przy wkładaniu drugiej płyty.

Proszę o porady,jak ten problem rozwiązać.

Dzięki za wszelka pomoc :slight_smile:

Zgraj na dysk do obrazu iso, jak się nie zgra czy znowu będzie tak samo, to na 99% wadliwa kopia gry.

@Revolver0 obie płyty czy tylko drugie?Pewnie głupie pytanie,ale cóż…

Nie głupie, ja bym wszystkie zgrał, dla pewności.

Zaraz spróbuję.

Myślisz,że rozpatrzą mi reklamację,jeśli do sprawy podszedłem “Hurra-optymistycznie” i poskładałem papercrafty z W2?

Dodane 19.11.2011 (So) 17:51

Zaraz spróbuję.

Myślisz,że rozpatrzą mi reklamację,jeśli do sprawy podszedłem “Hurra-optymistycznie” i poskładałem papercrafty z W2?

hmm, zależy kto, nie wiem jak sklep, ale wydawca czyli cd-projekt może ci np. nośniki wymienić, bo on jest wadliwy (ciekawie czy nie odpłatnie)

Ten sklep to 3kropki.pl,tam zamówiłem,bo mieli najlepszą cenę-oba Wieśki w sumie za 140 złotych-na empiku miałbym tylko 2 w Premium,bo mają ja za 139 zł.

Zrobiłem na rzie obraz jedynki,materiały dodatkowe-UltraISO nic nie zgłosił,chyba jest ok.

Dodane 19.11.2011 (So) 18:38

Drugi dysk W2 też mam w *.iso-bez żadnych problemów,lecą pierwsze dyski.

Dodane 19.11.2011 (So) 19:15

no to mam 4 obrazy 4 płyt-UltraISO nawet się nie zająknął podczas ich tworzenia.

Zastanawia mnie tylko,że przy pierwszy dysku W1 ER w napędzie pokazywało 7,8 GB,a obraz ma 7,95 GB,czyli 150 MB więcej.Czy to normalne?Pytam,bo nie bawiłem się nigdy obrazami płyt,stąd moja niewiedza.