Wiedźmin 2 - czy gra dobrze działa?

Niestety na te pytania raczej nikt na forum nie będzie w stanie Ci odpowiedzieć.

czyli nic nie zrobie z tymi fpsami?:(( Z nvidia dziala normalnie:((

W przypadku niskiej wydajności w grze proszę upewnić się, że opcja ubersampling jest wyłączona. Aby to zrobić należy wejść w zaawansowane ustawienia w menu ustawienia grafiki i języka gry.

Graczą posiadającym karty graficzne NVIDII zaleca się również uaktualnienie sterowników do wersji 275.27 beta z 17 maja, lub nowszych.

Uberpróbkowanie ,SSAO,Winiete ,Rozmycie przy ruchu kamery,Vsync -Wyłącz ,Zmniejsz AA ,zmień rozdzielczość ,zmień cienie ,zmień zasięg renderowania ,zwiększ budżet na tekstury .Pokombinuj :wink: Optymalizacja jest podobno taka sobie dla Ultra/Wyższych ,Ati wysiada ,Win 7 x64 ponoć też.

W ustawieniach 3D sterownika - Pod kontrolą aplikacji !

Wie ktoś jak włączyć pad?

Mam niby taniego Strike2, ale z emulatorem X360 większość gier mi działa, prócz Wiedźmina 2…

W menu nie mogę przełączyć się na pad.

Wystarczylo ubersampling wylaczyc i mam min 54 fpsy:)) wiec ati nie wysiada jak ktos tam mowil:))

@death143 ,no to może taka opinia krąży za sprawą takich postów ,nie sprawdzi a narzeka :wink: , o ubersamplingu jest mowa na każdym kroku - że to zabójca kart :wink:

no w sumie masz racje moja wina:p

Dodane 18.05.2011 (Śr) 14:08

teraz tylko czekac na patch wprowaDZAJACY TRYB 4:3

Jak ktoś nie chciałby pasów, istnieje zawsze opcja rozciągnięcia ekranu (w ustawieniach monitora, czy poprzez wybranie rozdzielczości w grze na np. 1280x720).

jeśli szukacie dyskusji na temat gry to zapraszam do tematu na gamikaze

http://forum.gamikaze.pl/viewtopic.php?p=44156#p44156

I co się okazuje :slight_smile: Na gogowskim exe gra działa wyśmienicie :slight_smile: ,jak miałem +/-20-25 fps na niskich ,to teraz mam +/- 40-45 fps na średnich, wyraźny wzrost wydajności ,to może być lekarstwem na kłopoty z wydajnością na co poniektórych maszynach ! A sama gierka startuje raz dwa :smiley: GOGowskie exe jest do znalezienia w kopii google :smiley: - “Wiedzmin 2 - Masz malo fps? Sprawdz!” :wink:

Oczywiście backup oryginału!