Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona słabsza wydajność gry

Witam dzisiaj zainstalowałem Wiedźmina 2 Edycja Rozszerzona i po włączeniu gry na minimalnych gra nie chodzi  płynnie, nie mam jakiegoś super komputera ale kiedyś już grałem w tą gre na średnich ustawieniach graficznych i wszystko chodziło płynnie. Dodam iż jestem po formacie. Dlaczego tak się dzieje proszę was o pomoc.

post-259800-0-40887300-1401541161_thumb.

Sterowniki graficzne zainstalowane ?

Sprawdź temperatury podczas grania czy nie są za wysokie.

za słaba grafika pod tą grę według mnie

czy wszystkie sterowniki po instalacji systemu zostały zainstalowane?

Lordjahu a jakie są normalne temperatury podczas grania? Bart wiem że słaba nawet bardzo ale na około 30 fps grałem kiedyś na średnich. sterowniki mam zaktualizowane. Po wgraniu systemu brakowało kilku kontrolerów ale już są zainstalowane.

Włącz grę i po ok. 10 min zapuść monitor temperatur by sprawdzić jakie temperatury wywala podczas grania. Możliwe że trzeba przeczyścić kompa z kurzu i nałożyć pastę na procka.

mam lepszy sposób, uruchom system po dłuższym wyłączeniu aby był zimny, po załadowaniu systemu uruchom HWmonitor a potem odpal grę i pograj, po wyjściu z gry zrób screen z programu i wrzuć

Dobrze zrobię tak jak mówicie  

 

Edit proszę oto temperatura chwila po wyłączeniu gry. sd.png

Temperatury dość wysokie przeczyść sprzęt z kurzu

Też tak podejrzewałem już mam laptopa 2 lata miał prawo się zakurzyć, dla pewności oddam do serwisu i powiem żeby dali tej pasy. Dziękuje z pomoc, temat uznaje za zamknięty.  PS. A jaka powinna być?

Wg mnie temperatury pod obciążeniem jak na laptopa nie są zbyt wygórowane.

I tak wyśle go do serwisu, zaszkodzić nie może a jedynie polepszyć przynajmniej tak myśle.