Wiedzmin 2 Linux - Steam - aktywacja

Witam, kupiłem grę na Steam - Wiedźmin 2.

 

Wygenerował się kod aktywacyjny gry - zapisałem go do pliku, to raz a dwa to przy każdym uruchomianiu pokazuje się on z opcją zapisz do schowka - wygodne bo nie pomylę się gdy będę go wklejał podczas rejestracji.

No właśnie - byłem przekonany ,że uruchamiam Steam - gry - aktywuj produkt na Steam- i tam wklejam kod - dalej … i niewłaściwy kod produktu.

 

 

Pytanie mam - czy ja w złe miejsce go wklejam , może to się gdzie indziej rejestruje grę ? 

proszę o pomoc :slight_smile:

W grze wciśnij Shift TAB i zaznacz dla tego okienka “Nie pokazuj więcej” i zapomnij o nim, to takie trochę “bzdurki” ze Steam.

czyli tego kodu nie trzeba nigdzie rejestrować ? znaczy gry ?

Nie, to leci z automatu przy podaniu klucza w Steam, lub zakupie przez sklep. Poza tym Wiedźmin 2 jest “DRM Free” od wersji 1.1 (jak dobrze pamiętam) :slight_smile:

Cdkey gry nie ma nic wspólnego z kluczem steam dodającym ją do konta. Jest to klucz produktu.

 

Możesz go wykorzystać np. do rejestracji na http://www.gog.com/ - W2 zostanie przypisane do konta i uzyskasz kopię bez drm, wraz z poszczególnymi dodatkami EE:

 

Ten klucz się rejestruje RAZ potem gra jest przypisywana do konta,jeśli masz ją w bibliotece Steama to już jest aktywowana i możesz ją ściągnąć jeśli masz już ją zainstaloiwaną to zostaje ci tylko nacisnąć graj

dzięki - za oknem deszcz więc już gram :slight_smile: