Wiedźmin 2 potrzebne stany gry z pierwszej czcęści

Jak w temacie. Kupiłem Wiedźmina 2 w przed sprzedaży ale nie mam stanów gry z jedynki. Jakoś nie mogę tego wygooglować. Naprawdę nie chce mi się przechodzić tej gry jeszcze raz ponieważ robiłem to już 3 razy. Zapisów gry nie mam bo mi dysk zdechł jakiś czas temu.

Akceptuje stany gry tylko z następującymi wyborami:

Pomogłem Abigail a nie wieśniakom,

na imprezce u tej laski medyczki (Shani?) był Zoltan a nie ten rypcerzyk zakonu,

odczarowałem księżniczkę (nie pamiętam jej imienia, Adda chyba, wiecie ta strzyga czy co to tam było)

Wychędożyłem co ważniejsze laski,

Starałem się być neutralny tak długo jak to było możliwe, potem skumałem się z wiewiórkami,

reszty nie pamiętam, nawet zakończenia.

Jeśli ktoś ma to był niewiarygodnie wdzięczy. Proszę wysyłać na darkmistress666@interia.pl

Podejrzewam że inni też by chcieli więc piszcie co macie.

W grze będzie można samemu wybrać decyzje, jakie podjęliśmy w pierwszej części. Bez konieczności posiadania zapisanych stanów gry.

wielkie dzięki za tą informacje, nie wiem skąd ją wytrzasnąłeś ale wielkie dzięki. już się szykowałem do 4 podejścia, a tak mogę dalej grać w L4D2.

Temat zamknięty.

Między L4D2 a Wiedźminem 2 jest spora różnica tematyczna ale faktycznie obie gry są warte uwagi :slight_smile: Co do save’ów z pierwszego Wiedźmina to tak jak było wspomniane nie są one niezbędne…

Szczerze to dopiero teraz dowiedziałem się, że nie potrzeba sav’ów z jedynki. A właśnie niedawno zacząłem przechodzić po raz trzeci bodajże, bo nigdzie nie mogę znaleźć starych sav’ów.

No ale nic do premiery dużo czasu jeszcze, więc dogram do końca, zwłaszcza że jeszcze mi się nie znudziło :wink: