Wiedźmin 2 - problem z misją (eliksir Krakwa)

Witam :slight_smile:

Otóż mój problem wygląda następująco…Jestem już w 2 akcie tej gry w momencie, kiedy muszę pomóc Detmoldowi w nekromancji na martwym przeciwniku (jest to mniej więcej po tym, jak król zaprosił mnie do swojego namiotu na wino i wtedy nas zaatakowano)…i tu zaczyna się mój problem bo przed rozpoczęciem nekromancji stworzyć trzeba eliksir Krakwa a przepisu nie mam, byłem we wszystkich sklepach w okolicy i tam też nie było tejże receptury i nie wiem co z tym poradzić :frowning: Mógłby mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu ?

Pozdrawiam :slight_smile:

Ja wciąż się delektuje lasem w A1 :smiley: Ale chyba znam rozwiązanie : recepturę można kupić od aptekarza w obozie, mistrz Murino czy coś w tym stylu ,siedzi koło namiotu.

Hmmm ciekawe vbo ja chyba otrzymałem recepturę od samego Detmolda, ale obok miejsca, w którym prosi Cię o wypicie jest aptekarz, który musi mieć przepis.

THX znalazłem recepturę, ale…brakuje mi jednego składniku - Vermilion. Zwiedziłem wszystkie sklepy w okolicy i nic :frowning:

Gdzie mogę dostać ten składnik ?

PROBLEM ROZWIĄZANY :slight_smile:

Thx wszystkim za pomoc :slight_smile:

O ilę się nie mylę to potrzebujesz czegoś co zawiera ten specyfik (jakieś ziele). U tego samego gościa, obok miejsca misji, kupisz ziele, które będzie miało ten składnik. Zobacz na znaczek vermilionu i w oknie kupowania u zielarza masz po prawej stronie takie same małe okrągłe ikonki od składników.

Ja tam wszystko zdobyłem u jednego ze sprzedawców w tym obozie (a część już miałem w ekwipunku). A tak poza tym to rada na przyszłość: zawsze miej przy sobie po kilka różnej maści składników :wink:

Witam wszystkich,by ktos mi powiedzial jak przejsc misje w A1 jak trzeba zdobyc jakiś aerath czy cos dakiego, szukalem tego wszedzie i ni moglem tego znalesc bo musze miksture zdobyc i nie moge tego znalesc

aether jak już to jest składnik alchemiczny z niektórych roślin. Idź zbieraj wszystko co się da i zobaczysz jak najedziesz masz nazwę :slight_smile:

a bys dokladnie powiedzial kogo am zabic czy co bo szukam i znalesc nie moge.