Wiedźmin 3 Czerwony Okrąg

(Wiktorx11) #1

Włączyłem dzisaj Wiedźmina 3 i w lewym rogu mi sie takie coś pojawiło ktoś wie co to i jak to wyłączyć ? Dodam że tylko w Wieśku mam to a w innych grach nie także podejrzewam że sam to włączyłem gdzieś ale nie mam pojęcia gdzie.

(pocolog) #2

Ta grafika wygląda jak element mini mapy, pewnie błąd w grze. Masz to za każdym razem?
Zainstaluj ostatniego patcha, co prawda oficjalnie dodaje tylko język koreański, albo inny azjatycki, ale może coś się poprawi.

(LORDEK) #3

Mnie to wygląda jak pewien “hack”, który ma pomagać w grach FPS, i który śledzi położenie kursora. To był chyba dodatek do sterowników myszki chyba.

(pocolog) #4

Tę grafikę masz cały czas na kursorze, czy siedzi w rogu ekranu?

Na “hackach” to ja się nie znam :slight_smile:

(Wiktorx11) #5

Najlepsze w tym wszystkim to że grałem parę dni temu i nic nie było, nigdy nie było dopiero nagle dzisiaj a ta grafika cały czas jest nawet jak kursor zabiorę poza tym ja hacków do fps nie używam.

(pocolog) #6

Mnie coś świta, że jak ogrywałem Wieśka (lata temu) to raz też miałem bug z minimapą, że wykrywała mi wszystkich wrogów w regionie i była cały czas widoczna, ale po restarcie gry wróciło wszystko do normy.
Próbowałeś już zaktualizować grę?

(Wiktorx11) #7

Też nic nie daje.Może reinstall ?

(pocolog) #8

Pewnie tak, bo bardziej eleganckie rozwiązanie nie przychodzi mi do głowy :wink:

(Wiktorx11) #9

Myślałem ze przez mody no ale ostatnio nic nowego nie wrzucałem.

(pocolog) #10

No to jak masz mody zainstalowane, to odinstaluj je najpierw.

(Wiktorx11) #11

To zrobiłem w pierwszej kolejności.

(pocolog) #12

Próbowałeś wyłączyć minimapę w ustawieniach i zrestartować grę?

(Wiktorx11) #13

Też.Dobra instaluje na nowo,zobaczymy.

No kurde nie wierzę nawet Reinstall nic nie daje dalej jest.
Najgorsze w tym wszystkim ze ja tej gry chyba z tydzień nie włączałem…chociaż nie pare dni temu ją włączyłem ale od razu wyłączyłem i nic nie było a teraz jest i nawet reinstall nie pomaga wiec ja nie mam juz pojecia co jest przyczyną.

(creatchris) #14

Upewnij się że nie masz włączonego jakiegoś oprogramowania do myszki czy coś takiego. Jeśli nie, to spróbuj jeszcze raz odinstalować grę, po czym ręcznie usunąć folder z modami, dopiero wtedy ponownie zainstalować grę

(Wiktorx11) #15

Usunąłem folder z modami przez przypadek nawet z kosza ale to nie istotne,zainstalowałem drugi raz i nadal pokazuje się.A co do myszki no to nic nie mam nic nie widzę ani nic takiego.Ogólnie gram na padzie ale nawet jak mam pada włączonego to i tak się pokazuje.Ale to dziwne bardzo tyle grałem na myszce i klawiaturze wszystko dobrze od paru miesięcy gram na padzie też a tu dzisiaj nagle wywaliło takie coś, a najgorsze że nawet Reinstall nie pomógł.Jeszcze mysłałem ze moze gdzies coś włączyłem w tym Windows Bar co jest w WIN 10 czy jak to się tam zwie albo w tym pasku Nvidia Experience ale no nic tam nie ma.

(Kristov_pl) #16

mnie to wygląda na funkcję monitora z włączonym celownikiem, nie zmieniałeś monitora albo nie resetowałeś ustawień tegoż?

(Wiktorx11) #17

Hmm jedyne co robiłem to we wtorek przywracałem dźwięk znaczy zmieniałem z Dolby Atmos na tą co Nvidia ma i nic więcej.

Udało się…okazało się że to był radar dźwiękowy z programu Dolby Atmos włączyłem go i dodałem Wiedzmina i nie wyłączyłem…