Wiedźmin 3 Czerwony Okrąg

Włączyłem dzisaj Wiedźmina 3 i w lewym rogu mi sie takie coś pojawiło ktoś wie co to i jak to wyłączyć ? Dodam że tylko w Wieśku mam to a w innych grach nie także podejrzewam że sam to włączyłem gdzieś ale nie mam pojęcia gdzie.

Ta grafika wygląda jak element mini mapy, pewnie błąd w grze. Masz to za każdym razem?
Zainstaluj ostatniego patcha, co prawda oficjalnie dodaje tylko język koreański, albo inny azjatycki, ale może coś się poprawi.

Mnie to wygląda jak pewien “hack”, który ma pomagać w grach FPS, i który śledzi położenie kursora. To był chyba dodatek do sterowników myszki chyba.

Tę grafikę masz cały czas na kursorze, czy siedzi w rogu ekranu?

Na “hackach” to ja się nie znam :slight_smile:

Najlepsze w tym wszystkim to że grałem parę dni temu i nic nie było, nigdy nie było dopiero nagle dzisiaj a ta grafika cały czas jest nawet jak kursor zabiorę poza tym ja hacków do fps nie używam.

Mnie coś świta, że jak ogrywałem Wieśka (lata temu) to raz też miałem bug z minimapą, że wykrywała mi wszystkich wrogów w regionie i była cały czas widoczna, ale po restarcie gry wróciło wszystko do normy.
Próbowałeś już zaktualizować grę?

Też nic nie daje.Może reinstall ?

Pewnie tak, bo bardziej eleganckie rozwiązanie nie przychodzi mi do głowy :wink:

Myślałem ze przez mody no ale ostatnio nic nowego nie wrzucałem.

No to jak masz mody zainstalowane, to odinstaluj je najpierw.

To zrobiłem w pierwszej kolejności.

Próbowałeś wyłączyć minimapę w ustawieniach i zrestartować grę?

Też.Dobra instaluje na nowo,zobaczymy.

No kurde nie wierzę nawet Reinstall nic nie daje dalej jest.
Najgorsze w tym wszystkim ze ja tej gry chyba z tydzień nie włączałem…chociaż nie pare dni temu ją włączyłem ale od razu wyłączyłem i nic nie było a teraz jest i nawet reinstall nie pomaga wiec ja nie mam juz pojecia co jest przyczyną.

Upewnij się że nie masz włączonego jakiegoś oprogramowania do myszki czy coś takiego. Jeśli nie, to spróbuj jeszcze raz odinstalować grę, po czym ręcznie usunąć folder z modami, dopiero wtedy ponownie zainstalować grę

Usunąłem folder z modami przez przypadek nawet z kosza ale to nie istotne,zainstalowałem drugi raz i nadal pokazuje się.A co do myszki no to nic nie mam nic nie widzę ani nic takiego.Ogólnie gram na padzie ale nawet jak mam pada włączonego to i tak się pokazuje.Ale to dziwne bardzo tyle grałem na myszce i klawiaturze wszystko dobrze od paru miesięcy gram na padzie też a tu dzisiaj nagle wywaliło takie coś, a najgorsze że nawet Reinstall nie pomógł.Jeszcze mysłałem ze moze gdzies coś włączyłem w tym Windows Bar co jest w WIN 10 czy jak to się tam zwie albo w tym pasku Nvidia Experience ale no nic tam nie ma.

mnie to wygląda na funkcję monitora z włączonym celownikiem, nie zmieniałeś monitora albo nie resetowałeś ustawień tegoż?

Hmm jedyne co robiłem to we wtorek przywracałem dźwięk znaczy zmieniałem z Dolby Atmos na tą co Nvidia ma i nic więcej.

Udało się…okazało się że to był radar dźwiękowy z programu Dolby Atmos włączyłem go i dodałem Wiedzmina i nie wyłączyłem…

Kontynuując dyskusję z Wiedźmin 3 Czerwony Okrąg:
Cześć!
Widzę, że problem rozwiązany, ale jak w ogóle mam to zmienić z dolby atmos na nvidia? Gdzie to się robi? Jak? Jakieś wskazówki? Potrzebuję pomocy jak krok po kroku się tego pozbyć.
Pomóżcie, proszę

W sensie - nie potrafisz wyłączyć tego „radaru”?
W ustawieniach Dolby Atmosa w zależności jaką masz apkę powinieneś mieć


gdzieś taką funkcję.
Jeśli nie w Atmosie to szukaj tej funkcji w innych panelach, w zależności jakie masz na kompie.

Opcjonalnie dezaktywacja sterowników i jazda na generycznym od MS jak nie jesteś audiofilem lub melomanem.