Wiedzmin 3 - Czy ruszy

(OverW0lf) #1

Tak jak w temacie, mam ogromny dylemat a nie chce tej gry piracić. według wymagań (zważając na fakt, że mam laptopa ) Mam chyba nieco za słabą grafikę i procesor …

Windows 10 64
Intel COre i5-7200
Geforce 940 MX (2gb)
8 GB ram DDR4

A nawet jeśli ruszy to czy chociaż rozrywka będzie w miarę optymalna ? Dotrę do 30 fpsów ? Pozdrawiam

Ruszyć ruszy, ale o 30 klatkach w rozsądnej rozdzielczości i detalach zapomnij.

(OverW0lf) #3

Co w przypadku najniższych ustawień i rozdzielczości 1360x736? Jest szansa na 30-40 fpsow?

(lordjahu) #4

Jest.

(askow) #5

(lordjahu) #6

@askow - zauważyłeś że podałeś inną specyfikację w filmiku, niż kolega powyżej napisał ?

(OverW0lf) #7

Dziękuje za odpowiedź :wink: Udało mi się załatwić GOG-a Kolegi, zaraz pobiorę i zobaczę jak jest :wink:

(LORDEK) #8

https://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-940MX.156013.0.html

Proszę. Na dole masz podaną wydajność, jaką osiągnięto na tej karcie graficznej w poszczególnych tytułach. Głownie na i7, także licz na nieco gorsze wyniki. W Novigradzie przez procesor będziesz miał mocny drop, ale na nisko-średnich detalach powinieneś coś ugrać.

@lordjahu

940MX, i5 7200U, specyfikacja identyko jak na moje oko.

(OverW0lf) #9

Dziękuję Lordek, twoja pomoc rozwiała moje wszelkie niepewności co do różnych tytułów, dzięki za pomoc!

(LORDEK) #10

Tu jeszcze fajne zestawienie znalazłem. Jestem zaskoczony płynnością w GTA V i Battlefield 1. Dobrze napisane gry najwyraźniej.