Wiedzmin 3 - Czy ruszy

Tak jak w temacie, mam ogromny dylemat a nie chce tej gry piracić. według wymagań (zważając na fakt, że mam laptopa ) Mam chyba nieco za słabą grafikę i procesor …

Windows 10 64
Intel COre i5-7200
Geforce 940 MX (2gb)
8 GB ram DDR4

A nawet jeśli ruszy to czy chociaż rozrywka będzie w miarę optymalna ? Dotrę do 30 fpsów ? Pozdrawiam

Ruszyć ruszy, ale o 30 klatkach w rozsądnej rozdzielczości i detalach zapomnij.

Co w przypadku najniższych ustawień i rozdzielczości 1360x736? Jest szansa na 30-40 fpsow?

Jest.

@askow - zauważyłeś że podałeś inną specyfikację w filmiku, niż kolega powyżej napisał ?

Dziękuje za odpowiedź :wink: Udało mi się załatwić GOG-a Kolegi, zaraz pobiorę i zobaczę jak jest :wink:

https://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-940MX.156013.0.html

Proszę. Na dole masz podaną wydajność, jaką osiągnięto na tej karcie graficznej w poszczególnych tytułach. Głownie na i7, także licz na nieco gorsze wyniki. W Novigradzie przez procesor będziesz miał mocny drop, ale na nisko-średnich detalach powinieneś coś ugrać.

@lordjahu

940MX, i5 7200U, specyfikacja identyko jak na moje oko.

Dziękuję Lordek, twoja pomoc rozwiała moje wszelkie niepewności co do różnych tytułów, dzięki za pomoc!

Tu jeszcze fajne zestawienie znalazłem. Jestem zaskoczony płynnością w GTA V i Battlefield 1. Dobrze napisane gry najwyraźniej.